Рішення №355821

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

20.12.06р.

Справа № А35/518

За позовом  Південної міжрайонної державної податкової інспекції м. Кривого Рогу

до  Суб`єкта підприємницької діяльності -

фізичної особи ОСОБА_1, м. Кривий Ріг

про припинення підприємницької діяльності

Суддя  Широбокова Л.П.

Представники сторін:

  Від позивача - представник не з`явився.

Від відповідача - представник не з`явився. 

                                                       СУТЬ СПОРУ:

              Позивач просить припинити підприємницьку діяльність фізичної особи -підприємця ОСОБА_1, обґрунтовуючи тим, що відповідач з 01 липня 2000р. не надає до податкових органів декларацію про доходи та посилаючись на ст.ст. 46,49 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” та просить залучити до участі у справі в якості третьої особи виконком Криворізької міської ради.

              Представник позивача в судове засідання не з'явився, надіслав до суду клопотання в якому вказує, що вимоги підтримує в повному обсязі та просить справу розглянути без участі його представника.

              Відповідач відзив на позов не надав, вимог не заперечив, в судове засідання не з'явився.

             Відповідно до ч. 8 ст. 35 Кодексу адміністративного судочинства України вважається, що повістку вручено особі, якщо вона доставлена за адресою, внесеною до відповідного державного реєстру, або за адресою, яка зазначена її представником, і це підтверджується підписом відповідної службової особи. Зважаючи на викладене, суд вважає, що відповідач був належним чином повідомлений  про розгляд цієї адміністративної справи.

            Дослідивши матеріали справи,  оцінивши докази в сукупності, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ :

            ОСОБА_1зареєстрований як фізична особа -підприємець з 25.11.1997р., що підтверджується Свідоцтвом про державну реєстрацію №НОМЕР_1,   ідентифікаційний код НОМЕР_2.

            Судом встановлено, що відповідач з липня 2000р.  не надає до податкових органів декларацію про доходи, заборгованості перед бюджетом немає,  розрахункових рахунків немає, що підтверджується довідками Південної міжрайонної Державної податкової інспекції м. Кривого Рогу.

             Згідно ч. 2 ст. 46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”  неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону  є підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця.                                .                  

Таким чином, вимоги позивача обґрунтовані та підлягають задоволенню.

              Відповідно до ч. 4 ст. 94  Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати у справі з відповідача не стягуються.

              Судом відхиляється клопотання позивача про залучення до участі у справі третьої особи, оскільки ним не наведено доказів, що рішення у справі може вплинути на її права, інтереси, свободи чи обов'язки.

              Керуючись ст.ст. 53, 160, 162, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, ст.ст. 46,49 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, ст. 11 Закону України «Про державну податкову службу України» господарський суд,-

ПОСТАНОВИВ :

Позов задовольнити повністю.

              Припинити підприємницьку діяльність Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1 -АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_2 (р/р відсутні).        

Після набрання постановою чинності  копію постанови направити державному реєстратору за місцезнаходженням фізичної особи -підприємця  для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця.

              Постанова набирає законної сили  відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Постанову може бути оскаржено до Дніпропетровського апеляційного господарського суду відповідно до ст.ст. 184-186 Кодексу адміністративного судочинства України.

             

                   

Суддя

Л.П. Широбокова