Рішення №356471

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"21" грудня 2006 р.

Справа № 17/275-4668

УХВАЛА

Господарський суд Тернопільської області

у складі   судді Андрусик Н.О.            

Розглянув матеріали справи

За позовом  Бучацької міжрайонної державної податкової інспекції, м. Бучач Тернопільської області

до відповідача Суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи -ОСОБА_1, м. Бучач Тернопільської області

Представник від:

позивача: Братівник І.В., гол. державний податковий інспектор, довіреність № 99 від 06.04.06р.

відповідача:  ОСОБА_1 - підприємець

Суть справи: Представникам сторін роз'яснено права та обов'язки учасників судового процесу у відповідності до приписів ст.ст. 20, 22,811 ГПК України.

Судом в порядку ст. 811 ГПК України фіксація  судового процесу технічними засобами не здійснювалася через відсутність письмового клопотання сторін.

Позивач -Бучацька міжрайонна державна податкова інспекція, м. Бучач Тернопільської області звернувся до суду 27.11.2006 р. з позовом про припинення підприємницької діяльності суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи - підприємця ОСОБА_1,  яка проживає в АДРЕСА_1

Свої позовні вимоги позивач мотивував тим, що в порушення вимог чинного законодавства України відповідач більше одного року не подає до податкового органу податкові декларації, бухгалтерську та іншу звітність, що є підставою відповідно до вимог пункту 2 статті 46 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців” від 15.05.2003 р., для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

Відповідач в судовому засіданні повідомила, що нею самостійно розпочато процедуру припинення підприємницької діяльності, у зв'язку з цим державному реєстратору Бучацької районної державної адміністрації підприємцем подано всі необхідні документи; що підтверджується поданою копією опису документів, наданих відповідачем державному  реєстратору 30.11.2006 р.

В судовому засіданні 21.12.2006р. повноважним представником позивача заявлено клопотання б/н від 21.12.2006р. про припинення провадження у справі у зв'язку з відмовою від позову через те, що відповідачем добровільно розпочато процедуру припинення підприємницької діяльності.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши доводи та пояснення повноважних представників сторін та зважаючи на подане у відповідності до ст. 22 ГПК України позивачем клопотання, враховуючи що така відмова не суперечить чинному законодавству, правам сторони в процесі, не порушує чиїх-небудь прав та охоронюваних законом інтересів, приймає відмову від позову та припиняє провадження у справі згідно п. 4 ст. 80 ГПК України. При цьому судом роз'яснено стороні правові наслідки цієї процесуальної дії.

Судові витрати, в тому числі державне мито, стягненню не підлягають через те, що позов заявлено Бучацькою міжрайонною державною податковою інспекцією, яка, відповідно до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", користується пільгами щодо сплати держмита у разі звернення з позовом до господарського суду.

З огляду на наведене, керуючись ст. ст. 22, 33, 44, 49, 78, п. 4 ст. 80, 811, ст. 86 ГПК України, господарський суд

УХВАЛИВ:

      Припинити провадження у справі.

 

Суддя                                                                                Н.О. Андрусик