Рішення №356778

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 22- 6508 2006 р.                                                   Головуючий у 1-й Інстанції;

Дадашева С.В. Суддя-доповідач: Денисенко Т.С.

УХВАЛА

"19" жовтня 2006 р.                                                            М.Запоріжжя

Судця Апеляційного суду Запорізької області Денисенко Т.С. в стадії прийняття до апеляційного провадження справи за позовом ОСОБА_1 до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя, мера м. Запоріжжя Карташова Є.Г., заступника голови Орджонікідзевської райадмїністрації Хоцького B.І., ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4. ОСОБА_5, 3-і особи: КП "ВРЕЖО №l3" про визнання приватизаїш квартири недійсною на ухвалу судді Ленінського районного суду М.Запоріжжя від «25» вересня 2006 року,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді Ленінського районного суду м.Запорїжжя від «25» вересня 2006 року позовну заяву ОСОБА_1 визнано неподаною та повернуто позивачеві.

Зазначена цивільна справа надійшла до апеляційного суду Запорізької області.

Відповідно до 4.2 ст.294 ЦПК України, заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Згідно з 4.4 ст.295 ЦПК України апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Проте заява про апеляційне оскарження ухвали судді та апеляційна скарга жодною стороною подані не були.

Оскільки в матеріалах справи відсутні заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга на ухвалу судді Ленінського районного суду м.Запорїжжя від «25» вересня 2006 року, справа не може бути прийнята до провадження апеляційного суду і підлягає поверненню до суду першої інстанції

Керуючись ст.ст. 121, ч.4 297 ЦПК України, суддя,

УХВАЛИВ:

Справу за позовом ОСОБА_1 до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя, мера м. Запоріжжя Карташова Є.Г., заступника голови Орджонікідзевеької райадміністрацїї Хоцького В.І., ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, 3-і особи: КП "ВРЕЖО №13" про визнання приватизації квартири недійсною на ухвалу судді Ленінського районного суду м.Запоріжжя від «25» вересня 2006 року повернути до суду першої інстанції.