Рішення №357016

    

ДОНЕЦЬКИЙ  АПЕЛЯЦІЙНИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40 

У Х В А Л А

Про повернення апеляційної скарги

22.12.2006 р.                                                                                справа №  16/298

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: суддів

 Стойка  О.В.   Діброви  Г.І. ,  Шевкової  Т.А.    

 розглянувши  апеляційну скаргу (подання)

 Товариства з обмеженою відповідальністю „Азовснабторг” м.Маріуполь

на рішення  господарського суду

Донецької області

від

13.11.2006р.

у справі

№16/298  (суддя Манжур В.В.)

за позовом

Суб'єкта  підприємницької діяльності ОСОБА_1 м.Донецьк

до

Товариства з обмеженою відповідальністю „Азовснабторг” м.Маріуполь

про

стягнення 30815грн.

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою від 08.12.2006року апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю „Азовснабторг” м.Маріуполь на рішення господарського суду Донецької області від 13.11.2006року  у справі №16/298 була повернута на підставі  п.3 ст.97 Господарського процесуального кодексу України.

Подана вдруге Товариством з обмеженою відповідальністю „Азовснабторг” м.Маріуполь апеляційна скарга на рішення господарського суду Донецької області по справі №16/298 від 13.11.2006р. не відповідає вимогам розділу ХII Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав:

У відповідності до статті 91 Господарського процесуального кодексу України сторони  у справі мають право подати апеляційну скаргу, а прокурор -апеляційне подання на рішення місцевого господарського суду, яке не набрало законної сили.

Згідно зі статтею 93    Господарського процесуального кодексу України  апеляційна скарга подається, а апеляційне подання вноситься, протягом десяти днів з дня прийняття рішення місцевим господарським судом, а у разі якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення -з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 цього Кодексу.

Відповідно до пункту 4 статті 97 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга (подання) не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо скаргу (подання) подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про відновлення цього строку.

Як свідчать матеріали справи, рішення  господарського суду Донецької області по справі №16/298 було прийнято 13.11.2006року, а апеляційна скарга подана вдруге  до господарського суду Донецької області 12.12.2006р., про що свідчить штамп на поштовому конверті, тобто відповідач звернувся з апеляційною скаргою після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про відновлення цього строку.

Приписами частини другої статті 93 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що відновлення пропущеного строку подання апеляційної скарги (подання) можливе протягом трьох місяців з дня прийняття місцевим господарським судом.

Відповідно до ст.53 Господарського процесуального кодексу України господарський суд може відновити пропущений строк в разі наявності поважних причин пропуску цього строку.

Враховуючи викладене, апеляційна скарга повертається без розгляду.

Керуючись ст.ст. 91, 93, п.4 ст.97 Господарського процесуального кодексу України, судова колегія, -

У Х В А Л И Л А:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю „Азовснабторг” м.Маріуполь на рішення господарського суду Донецької області від 13.11.2006року повернути без розгляду, справу №16/298 повернути господарському суду Донецької області.

(додаток заявнику:  апеляційна скарга №142 від 12.12.2006р.,  фінансовий чек НОМЕР_1,  платіжне доручення НОМЕР_2,  поштовий конверт).

Головуючий          О.В.  Стойка

Судді:          Г.І.  Діброва

          Т.А.  Шевкова

          

                                                                                                    Надруковано:  4 прим.

                                                                                                    1.позивачу

                                                                                                    2. відповідачу

                                                                                                    3. у справу

                                                                                                    4. апеляційному суду