Рішення №357540

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

"07" грудня 2006 р.

09:30

Справа №  3/551/06

                                                 

м. Миколаїв

07 грудня 2006р., 10 год. 00 хв. м. Миколаїв, Будинок Рад, вул. Адміральська, 22. каб. № 916

Господарський суд Миколаївської області у складі  судді Смородінової О.Г., при секретарі Вязовського М.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні  матеріали адміністративного позову:

ДПІ у Новоодеському районі, Миколаївська область,

м. Нова Одеса, вул. Леніна, 179

до відповідача: Суб'єкт підприємницької діяльності ОСОБА_1, Миколаївська область, м. Нова Одеса, АДРЕСА_1

За участю представників сторін:

Від позивача: Радик В.І., дор.№б/н від 01.06.2006р.

Від відповідача: представник не з'явився

Суть спору: припинення підприємницької діяльності.

         Позивач звернувся до господарського суду з позовними вимогами про припинення підприємницької діяльності Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1.

Відповідач вимоги суду не виконав, відзив на позов не надав, представник відповідача у судове засідання не з'явився, хоча був повідомлений належним чином, про що свідчить поштове повідомлення.

В судовому засіданні було оголошено вступну та резолютивну частини постанови.

Вислухавши представника позивача, розглянувши матеріали справи,  суд -

в с т а н о в и в:

          Суб'єкт підприємницької діяльності ОСОБА_1, зареєстрований Новоодеської райдержадміністрацією, про що видане свідоцтво №НОМЕР_1.

Акт перевірки №НОМЕР_2 свідчить про неподання відповідачем звітності до ДПІ з 01.01.2005 року.

Згідно розпорядження ДПІ у Новоодеському районі №НОМЕР_3 заборгованість у відповідача перед бюджетом відсутня.

Згідно ст. 58 ГК України (п.15) скасування (припинення) державної реєстрації суб'єкта господарювання здійснюється за його особистою заявою, а також на підставі рішення суду, або в інших випадках, передбачених законом.

Відповідно до п. 17 ст. 11 Закону України „Про державну податкову службу” податкові органи мають право звертатися  у  передбачених  законом  випадках до судових органів із  заявою  (позовною  заявою)  про  скасування  державної реєстрації юридичної особи.

Згідно п.2 ст.46 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.2003р. № 755-ІV неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

Враховуючи викладене,  позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 160-163, 167, 254 КАСУ господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ :

1.          Припинити підприємницьку діяльність -Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 (Миколаївська область, м. Нова Одеса, АДРЕСА_1, код ДРФО НОМЕР_4, р/р відсутній) зареєстрованого Новоодеської райдержадміністрацією, про що видане свідоцтво №НОМЕР_1

2.          Постанову для виконання надіслати Державному реєстратору Новоодеської райдержадміністрації, якого зобов'язати повідомити суд про виконання постанови.

  

Постанова  або ухвала суду першої інстанції,  якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд  першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Постанову складено в повному обсязі 27 грудня 2006 року.

    

Суддя

О.Г. Смородінова