Рішення №359313

Справах» 22ц-3472/2006                                                             Головуючий

у 1 інстанції-Москаленко Є.О. Доповідач:        ГаланН.М.

УХВАЛА ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

«23» листопада 2006р. Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду

Луганської області в складі:

Головуючого:                 Галан Н.М.

суддів:                             Відєнєєвої О.П., Медведєвої Л.П.,

за участю секретаря- Анісімовій О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луганську цивільну справу за апеляційною скаргою відділення ВД ФССНВ України в м.Краснодон та Краснодонському районі Луганської області на рішення Краснодонського міськрайсуду Луганської області від 11 серпня 2006р. за позовом ОСОБА_1 до відділення ВД ФССНВ України в м.Краснодон та Краснодонському районі Луганської області про відшкодування моральної шкоди

ВСТАНОВИЛА:

Оскаржуємим рішенням суду позовні вимоги ОСОБА_1. задоволено частково. З відповідача на користь ОСОБА_1. стягнуто моральну шкоду у сумі 10000грн.

В апеляційній скарзі відповідач просить рішення суду скасувати, повернути справу на новий розгляд, мотивуючи тим, що судом допущено порушення норм процесуального права: справа розглянута неправомочним суддею .

Заслухавши доповідача, дослідивши докази, які знаходяться в матеріалах справи, заслухавши пояснення з'явившихся осіб, перевіривши законність та обгрунтованість рішення суду першої інстанції у межах доводів апеляційної скарги, обговоривши доводи апеляційної скарги, судова колегія приходить до наступного.

Згідно зі ст.311 ЦПК України рішення суду підлягає скасуванню з поверненням справи на новий розгляд, якщо справа розглянута неправомочним суддею

Постановою Верховної Ради України від 21 липня 2006року прийнято відставку судді Краснодонського міськрайсуду Луганської області Москаленко Є.О.

Враховуючи наведене, судова колегія приходить до висновку, що на час розгляду справи, суддя Москаленко Є.О. не мав правомочності приймати рішення по справі.

За таких обставин рішення суду підлягає скасуванню, а справа поверненню в суд 1 інстанції на новий розгляд.

Керуючись ст.303, 304,307,311 ЦПК України, судова колегія

УХВАЛИЛА:

 Апеляційну   скаргу     відділення   виконавчої  дирекції  Фонду   соціального

страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювання України в

м.Краснодон та Краснодонському районі Луганської області задовольнити.     Рішення Краснодонськогр міськрайсуду cуду Луганєької_області від 11 серпня

2006року скасувати, справу повернути на новий розгляд в той же суд іншим складом суду. Ухвала набирає чинності негайно, але може бути оскаржено в   продовж 2х місяців шляхом подачі касаційної скарги до Верховного суду України.