Рішення №359335

справа №22ц-3 5 82/2006

УХВАЛА про відкликання апеляційної скарги

13 листопада 2006 року                                                      м. Луганськ

Суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суду Луганської області Карайван Т.Д.. розглянувши заяву позивачки ОСОБА_1 про відкликання апеляційної скарги, -

ВСТАНОВИЛА :

Ухвалою Кам"янобрідського районного суду м. Луганська від 25 квітня 2006 року позов ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Луганської міської Ради про визнання акту обстеження будинку на аварійність від 30 квітня 2004 року недійсним та його анулюванні залишено без розгляду на підставі п. З ч. 1 ст. 207 ЦПК України.

В апеляційній скарзі позивачки ОСОБА_1. ставиться питання про поновлення процесуального строку на оскарження даної ухвали та про її скасування.

До початку розгляду справи по суті в апеляційній інстанції від позивачки ОСОБА_1. надійшла заява, в якій вона відкликає апеляційну скаргу з посиланням на норми ст. 300 ЦПК України.

Відповідно до вимог ч. ч. 2. З ст. 300 ЦПК України вважаю за можливим повернути апеляційну скаргу позивачці ОСОБА_1. у зв"язку з її відкликанням, оскільки вона таким чином має право розпоряджатися своїми повноваженнями. у відповідності до принципу диспозитивності процесу.

Керуючись ч. ч. 2, 3 ст. 300 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу позивачки ОСОБА_1 по справі за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Луганської міської Ради про визнання акту обстеження будинку на аварійність від ЗО квітня 2004 року недійсним та його анулюванні повернути апелянту.

Цивільну справу повернути до Кам"янобрідського районного суду м. Луганська.