Рішення №359347

22ц-3013

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 жовтня 2006 року                                                              м. Луганськ

Суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суду Луганської області Мясоєдова С.С., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення та ухвалу Ленінського районного суду Луганської області від 3 серпня 2006 року за позовом ОСОБА_1 до ДВС в Ленінському районі м. Луганська про стягнення моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1. подав апеляційну скаргу на рішення Ленінського районного суду Луганської області від 3 серпня 2006 року, у справі за позовом ОСОБА_1 до ДВС в Ленінському районі м. Луганська про стягнення моральної шкоди.

Ухвалою апеляційного суду Луганської області від 18 вересня 2006 року апеляційна скарга ОСОБА_1. була залишена без руху, оскільки скарга не відповідала належним вимогам, які встановлені щодо апеляційних скарг, а саме не було вказано представника позивача ОСОБА_2.

У встановлений строк до 20 жовтня 2006 року апелянт вказані недоліки не усунув.

Апелянт був попереджений, що в разі невиконання ухвали, скарга буде вважатися неподаною та йому повернута.

Зважаючи на наведене, керуючись вимогами ст.ст. 121,295, 297 ЦПК України, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення та ухвалу Ленінського районного суду Луганської області від 3 серпня 2006 року за позовом ОСОБА_1 до ДВС в Ленінському районі м. Луганська про стягнення моральної шкоди вважати неподаною та повернути апелянту.

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двох місяців до Верховного Суду України.