Рішення №359405

Справа № 2296                                                             Головуючий в суді

першої інстанції  Копанєва О.М.

Доповідач               Мясоєдова С.С.

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

„12" жовтня 2006 р. колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської області у складі:

головуючого - Мясоєдової С.С.

суддів              -  Васюкової В.І, Медведєва A.M.

при секретарі   -  Анісімової О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську цивільну справу по апеляційній скарзі ОСОБА_1 на рішення Новоайдарського районного суду Луганської області від 06 червня 2006 р. за позовом ТОВ „Луганське енергетичне об"єднання" в особі Північної філії (Новоайдарські районні електричні мережі) до ОСОБА_1 про стягнення матеріальних збитків у розмірі 7499 грн.81 коп.

ВСТАНОВИЛА

У квітні 2006 р. позивач звернувся з позовом до ОСОБА_1 про стягнення матеріальних збитків у розмірі 7499 грн.81 коп.

Рішенням Новоайдарського районного суду Луганської області від 06 червня 2006 р. позовні вимоги позивача були задоволені в повному обсязі.

В апеляційній скарзі відповідач не згоден з рішенням суду, просить його змінити, зменшив розмір сплати матеріальних збитків.

Колегія суддів, заслухав доповідь судді-доповідача, пояснення сторін, перевіривши матеріали справа та обговоривши доводи апеляційної скарги вважає за необхідне її задовольнити.

Судом встановлено, що 31.01.2006 р. при контрольній перевірці працівниками Новоайдарського РЕМ Північної філії ТОВ „Луганське енергетичне об"єднання" було встановлено без облікове користування електричною енергією шляхом змотування прихованої електропроводки для живлення струмоприймачів, про що було складено акт НОМЕР_1 за порушення споживачем „Правил користування електричною енергією для населення" за адресою; АДРЕСА_1.

Дані обставини підтверджені матеріалами справи.

З таких обставин суд правильно дійшов до висновку про те, що відповідачем були порушені „Правила користування електричною енергією для населення".

Однак судова колегія не може погодитися з розміром, стягнутих матеріальних збитків з відповідача.

Враховуюче, матеріальне становище відповідача, його дуже низьку заробітну плату, що він має неповнолітню дитину та жінку, яка не працює судова колегія вважає за необхідне знизити розмір матеріальних збитків до 1000 грн.

У зв"язку з чим рішення суду підлягає зміни.

Керуючись ст.ст.307, 309, 314-315 ЦПК України судова колегія

ВИРІШИЛА

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 задовольнити.

Рішення Новоайдарського районного суду Луганської області від 06 червня 2006 р. -змінити, зменшити розмір, стягнутих з ОСОБА_1 матеріальних збитків до 1000 грн.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з дня проголошення, однак може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців до Верховного

Суду України.