Рішення №359406

22ц-3164/06

УХВАЛА.

31 жовтня 2006 року

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Луганської області Коротенко Є.В., розглянувши на предмет дотримання вимог ст. 295 ЦПК апеляційну скаргу Управління праці і соціального захисту населення Попаснянської районної державної адміністрації на рішення Попаснянського районного суду Луганської області від 18.09.2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління праці і соціального захисту населення Попаснянської районної державної адміністрації про стягнення щорічної грошової допомоги,

встановив:

Від апелянта до апеляційного суду надійшла апеляційна скарга на зазначене вище рішення суду.

Апелянтом до апеляційної скарги не були додані документи, що підтверджують сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільних справ.

Відповідно до вимог ст. 297 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 ЦПК України або по якій не сплачено судовий збір або витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, застосовуються положення статті 121 ЦПК України, тобто скарга залишається без руху, про що повідомляється апелянт і йому надається строк для усунення недоліків. Тому ухвалою судді від 04 жовтня 2006 року апеляційна скарга Управління праці і соціального захисту населення Попаснянської районної державної адміністрації на рішення Попаснянського районного суду Луганської області від 18.09.2006 року була залишена без руху, при цьому у тексті ухвали було вказано, які саме недоліки апеляційної скарги заважають у її прийнятті до розгляду апеляційного суду. Крім того, у тексті ухвали містилося попередження про наслідки невиконання вимог ухвали у встановлений строк. Судом був встановлений термін усунення недоліків - до 24.10.2006 р. Недоліки скарги апелянтом усунені не були, заяви про продовження наданного строку для усунення недоліків до суду не надходили.

Частиною 2 статті 121, ч. 2, 3 ст. 297 ЦПК України України передбачено, що у випадку неусунення апелянтом недоліків, що були вказані в ухвалі судді, апеляційна скарга вважається неподаною і повертається позивачеві.

Приймаючи до уваги викладене вище та керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України,

ухвалив:

Апеляційну скаргу Управління праці і соціального захисту населення Попаснянської районної державної адміністрації на рішення Попаснянського районного суду Луганської області від 18.09.2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління праці і соціального захисту населення Попаснянської районної державної адміністрації про стягнення щорічної грошової допомоги вважати неподаною та повернути апелянту без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення, однак її може бути оскаржено шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців з дня набрання нею законної сили безпосередньо до суду касаційної інстанції: Верховного Суду України.