Рішення №359407

22ц-3309/06

УХВАЛА

19 жовтня 2006 року                                                                      м. Луганськ

Суддя судової палати з цивільних справ  апеляційного суду Луганської області Мясоєдова С.С., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Ровеньківського міського суду Луганської області від 10 травня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ „Ровеньківська меблева фабрика" про стягнення грошового пенсійного забезпечення та відшкодування моральної шкоди, -

ВСТАНОВИЛА:

В січні 2006р. ОСОБА_1 звернулась до суду зі вказаним вище позовом до ТОВ „Ровеньківська меблева фабрика" про стягнення грошового пенсійного забезпечення та відшкодування моральної шкоди.

Рішенням Ровеньківського міського суду Луганської області від 10 травня 2006 року позов ОСОБА_1 задоволено частково.

На рішення суду позивачка подала апеляційну скаргу, в якій просить рішення суду скасувати, посилаючись на порушення норм матеріального та процесуального права.

Перевіривши матеріали справи, вважаю, що апеляційна скарга не може бути прийнята до апеляційного провадження за наступних підстав.

Відповідно з ч.2 ст.294 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Із матеріалів справи вбачається, що рішення суду постановлено від 10 травня 2006 року, апеляційна скарга позивача на вказане рішення зареєстрована від 29 вересня 2006 року, тобто з пропуском строку на апеляційного оскарження.

Згідно з ч.З ст.294 ЦПК України апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

ОСОБА_1 не подала заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення суду від 10 травня 2006 року і не зазначила таке прохання в самій скарзі, тому її апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду, що не позбавляє його права подати таку заяву.

Керуючись чч. 1 і 3 ст.294 ЦПК України, -

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Ровеньківського міського суду Луганської області від 10 травня 2006 року залишити без розгляду.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, однак

може бути оскаржена шляхом подачи касаційної скарги протягом двох місяців з дня

набрання законної сили до суду касаційної інстанції.