Рішення №360394

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

12 грудня 2006  року

м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного

Суду України в складі :

Головуючого

Барсукової В.М.,

суддів

Балюка М.І., Григор'євої Л.І.,

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2 - спеціаліста районного управління Пенсійного фонду в Зборівському районі про визнання незаконним  і скасування акту перевірки № НОМЕР_1 та протоколу про адміністративне правопорушення за № НОМЕР_2 та  стягнення моральної шкоди,

в с т а н о в и л а :

Рішенням Зборівського  районного суду  від 6 березня 2003 року у задоволенні позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - спеціаліста Зборівського  районного управління Пенсійного фонду про скасування  акту перевірки за № НОМЕР_1 та  протоколу про  адміністративне правопорушення за № НОМЕР_2  відшкодування моральної шкоди і судових  витрат відмовлено .

Ухвалою Зборівського районного суду від 7 квітня 2003 року  апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Зборівського районного суду  від 6 березня 2003 року визнано неподаною та повернуто.

Ухвалою апеляційного суду Тернопільської області від 20 травня          2003 року ухвалу Зборівського районного суду від 7 квітня 2003 року  залишено без  змін.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 ставиться питання про скасування ухвал суду першої та апеляційної інстанції, в зв'язку з порушенням норм матеріального і процесуального права.

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно з  положеннями ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції перевіряє законність і обґрунтованість судових рішень лише в межах позовних вимог, заявлених у суді першої інстанції та  доводів касаційної скарги.

Оскільки доводи касаційної скарги не дають підстав для  висновку, що при розгляді справи судом допущено порушення норм матеріального або процесуального права, які передбачені ст.ст.338-341 ЦПК України, як  підстави для скасування рішень, колегія суддів вважає за необхідне касаційну скаргу  відхилити.

Керуючись ст.ст.332,336, 337 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу  ОСОБА_1відхилити.

Ухвалу Зборівського районного суду від 7 квітня 2003 року та ухвалу  апеляційного суду Тернопільської області від 20 травня 2003 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                            Барсукова В.М.

Судді:                                                                         Балюк М.І.

                                                                                   Григор'єва Л.І.