Рішення №360476

У х в а л а

іменем  України

          

           29 листопада 2006 року                                                                  м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України Лященко Н.П., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Білозерського районного суду Херсонської області від 20 липня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 02 жовтня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до Приватно-орендного кооперативу “Зоря” Білозерського району Херсонської області про визнання права власності на квартиру за набувальною давністю,

в с т а н о в и в :

Рішенням Білозерського районного суду Херсонської області від 20 липня 2006 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду Херсонської області від 02 жовтня 2006 року, у задоволенні позовних вимог відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати рішення апеляційного суду, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права.

У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

На підставі наведеного та керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

Відмовити ОСОБА_1 у відкритті касаційного провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до Приватно-орендного кооперативу “Зоря” Білозерського району Херсонської області про визнання права власності на квартиру за набувальною давністю.

          Додані до касаційної скарги матеріали повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Суддя

Верховного Суду України                                             Н.П.Лященко