Рішення №360482

                                                      У Х В А Л А І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

27  листопада 2006 року                                                                             м. Київ

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

Патрюк М.В.

розглянувши касаційну скаргу відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дзержинську Донецької області на рішення апеляційного суду Донецької області від 16 жовтня 2006 року, у справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дзержинську Донецької області про відшкодування шкоди,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

ОСОБА_1 звернувся в суд із вищезазначеним позовом, посилаючись на те, що 10 січня 2001 року на виробництві з ним стався нещасний випадок. Висновком МСЕК від 27 квітня 2001 року йому встановлено 40 % втрати працездатності. Просив зобов'язати відповідача відшкодувати йому завдану моральну шкоду.

 

Рішенням Дзержинського міського суду від 18 серпня 2006 року в задоволенні позову відмовлено.

Рішенням апеляційного суду Донецької області від 16 жовтня 2006 року рішення суду першої інстанції скасоване, постановлено нове рішення, яким з відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дзержинську Донецької області на користь ОСОБА_1 стягнуто 12 000 грн. на відшкодування моральної шкоди.

У касаційній скарзі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дзержинську Донецької області ставиться питання про скасування рішення апеляційного суду  з підстав порушення норм матеріального та процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваного судового рішення вбачається, що скарга є  необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеного судового рішення.

Керуючись пунктом 5 частиною 3 статті 328 ЦПК України

у  х  в  а  л  и  в :

У відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дзержинську Донецької області про відшкодування шкоди відмовити.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити відділенню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дзержинську Донецької області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                       

                              Суддя

             Верховного Суду України                                                        М.В. Патрюк