Рішення №361319

УХВАЛА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

28 грудня 2006 року                          м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

суддів:Лихути Л.М., Барсукової В.М.,

Данчука В.Г., Костенка А.В., Косенка В.Й.,

Прокопчука Ю.В., Романюка  Я.М.,

розглянувши скаргу Ліги захисту права на життя та сприяння рівновазі в природі „Натураліст” про перегляд у зв’язку з винятковими обставинами ухвали колегії суддів Судової 15 квітня 2005 року, у справі за скаргою Ліги захисту права на життя та сприяння рівновазі в природі „Натураліст” на неправомірні дії Державної виконавчої служби Святошинського районного управління юстиції м. Києва, -

в с т а н о в и л а:

Ліга захисту права на життя та сприяння рівновазі в природі „Натураліст” звернулась до суду зі  скаргою на неправомірні дії Державної виконавчої служби Святошинського районного управління юстиції м. Києва.

Ухвалою Святошинського районного суду м. Києва від 22 квітня 2003 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду м. Києва від 3 вересня 2003 року, відмовлено у прийнятті скарги.

Ліга захисту права на життя та сприяння рівновазі в природі „Натураліст” звернулась до Верховного Суду України зі скаргою проперегляд зазначеної ухвали Верховного Суду України від 15 квітня 2005 року у зв’язку з винятковими обставинами, у якій просить її переглянути, посилаючись на неоднакове застосування судом касаційної інстанції одних і тих же положень закону.

Колегія суддів вважає, що у допуску скарги до провадження у зв’язку з винятковими обставинами слід відмовити, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 354 ЦПК України судові рішення у цивільних справах можуть бути переглянуті у зв’язку із винятковими обставинами після їх перегляду у касаційному порядку, якщо вони оскаржені з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одного і того ж самого положення закону; визнання судового рішення міжнародною судовою установою, юрисдикція якої визнана Україною, таким, що порушує міжнародні зобов’язання України.

Доводи скарги Ліги захисту права на життя та сприяння рівновазі в природі „Натураліст” не дають підстав для висновку про наявність неоднакового застосування судом касаційної інстанції одного і того ж самого положення закону.

Керуючись ст. 356 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України,

у х в а л и л а:

У допуску скарги Ліги захисту права на життя та сприяння рівновазі в природі „Натураліст” про перегляд у зв’язку з винятковими обставинами ухвали колегії суддів Судової 15 квітня 2005 року відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:Л.М. Лихута

В.М.Барсукова

 В.Г. Данчук

А.В. Костенко

 В.Й. Косенко

Ю.В. Прокопчук

Я.М. Романюк