Рішення №363034

Справа № 22-ас - 1482 - 2006 р.

УХВАЛА

3 листопада 2006 року                                                                 м. Вінниця

Суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суду Вінницької області Камзалов B.В., вирішуючи Питання про прийняття апеляційної скарги представника військової частини А-0780 Комаревцева О.С. на постанову Замостянського районного суду м. Вінниці від 13 вересня 2006 року до розгляду апеляційним судом,-

ВСТАНОВИВ:

Представник військової частини А-0780 - Комаревцев О.С. 2 жовтня 2006 року подав апеляційну скаргу на постанову Замостянського районного суду м. Вінниці від 13 вересня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1. до військової частини А-0780 про стягнення недоплаченої грошової надбавки за безперервну військову службу.

Згідно ч. З ст. 186 КАС України заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Відповідно до ч. 5 зазначеної статті апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Оскільки апеляційна скарга подана після закінчення строків встановлених для її подачі, заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження апелянт не подав, апеляційна скарга залишається без розгляду, згідно ч. 6 ст. 186 КАС України.

Керуючись ч. 6 ст. 186 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу представника військової частини А-0780 - Комаревцева О.С. на постанову Замостянського районного суду м. Вінниці від 13 вересня 2006 року залишити без розгляду.

Протягом одного місяця ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України.