Рішення №363043

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 22 - 2424

13 жовтня 2006 року                                                                        м. Вінниця

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Вінницької області Матківська М.В., розглянувши апеляційну скаргу голови Михайлівської сільської ради на рішення Гайсинського районного суду Вінницької області від 15 серпня 2006 року по справі за позовом Михайлівської сільської ради до ОСОБА_1 про вилучення самовільно зайнятої земельної ділянки, про відшкодування збитків (упущеної вигоди) за користування земельною ділянкою, третьої особи з самостійними вимогами Гайсинської районної державної адміністрації до ОСОБА_1 про відшкодування збитків (упущеної вигоди) за користування земельною ділянкою, -

ВСТАНОВИВ :

Ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 2 жовтня 2006 року апеляційна скарга голови Михайлівської сільської ради залишена без руху із наданням строку для усунення недоліків, а саме : апеляційна скарга не сплачена судовим збором (митом), також не оплачено витратами на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи ( ст. 121 , ч. 2 ст. 297 ЦПК України),   до 12 жовтня 2006 року.

У зазначений строк вказані недоліки були не усунені.

Відповідно до положень ст. ст. 121, 297 ЦПК України у разі невиконання ухвали суду про залишення апеляційної скарги без руху у встановлений строк, скаргу слід вважати неподаною і повернути скаржнику.

Керуючись ст. ст. 121, 297 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу голови Михайлівської сільської ради на рішення Гайсинського районного суду Вінницької області від 15 серпня 2006 року вважати неподаною і повернути.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути

оскаржена у касаційному порядку до Верховного Суду України протягом

двох місяця.