Рішення №363066

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

                                                           У Х В А Л А

25 грудня   2006 року                                                                                              м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Лиска Т. О., перевіривши матеріали касаційної скарги  представника товариства з обмеженою відповідальністю «Правник» Бондаря І. Л. на ухвалу Апеляційного суду Дніпропетровської області від 03 серпня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти та науки України, треті особи - КП «Редакція газети «Дніпро вечірній»,  товариство з обмеженою відповідальністю «Правник»,  товариство з обмеженою відповідальністю «Юрзовнішсервіс» про визнання недійсним свідоцтва,  -

в с т а н о в и в:

Представник ТОВ «Правник» Бондар І. Л. звернувся з касаційною скаргою на ухвалу Апеляційного суду Дніпропетровської області від 03 серпня 2006 року.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 10 жовтня 2006 року касаційну скаргу представника ТОВ «Правник» Бондаря І. Л. залишено без руху, як таку, що не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, та наданий строк для усунення недоліків до 06 листопада 2006 року.

У встановлений строк зазначені недоліки усунуті не були.

Згідно з ч. 6 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу, у відповідності з якою касаційна скарга підлягає поверненню.

Керуючись статтями  108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

у х  в а л и в:

Касаційну скаргу представника товариства з обмеженою відповідальністю «Правник» Бондаря І. Л. на ухвалу Апеляційного суду Дніпропетровської області від 03 серпня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти та науки України, треті особи - КП «Редакція газети «Дніпро вечірній»,  товариство з обмеженою відповідальністю «Правник»,  товариство з обмеженою відповідальністю «Юрзовнішсервіс» про визнання недійсним свідоцтва - вважати неподаною.

Матеріали касаційної скарги повернути особі, яка її подала.

Ухвала  оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного суду України                                             Т. О. Лиска

З оригіналом згідно                          суддя                                                  Т. О. Лиска