Рішення №363131

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа № 22ц- 1389/2006 р.                                               Головуючий у першій

інстанції Пузіна В.І.

Категорія 13                                                                         Доповідач у апеляційній

інстанції Володіна Л.В.

УХВАЛА

29 листопада 2006 року                                                     м. Севастополь

Суддя Апеляційного суду м. Севастополя Володіна Л.В. , ознайомившись з матеріалами цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, третя особа -Севастопольське міське головне управління земельних ресурсів, про визнання угоди недійсної, анулювання держакту на землю, визнання права власності на землю та усунення перешкод в користуванні власністю, по зустрічному позову ОСОБА_4 до ОСОБА_2, ОСОБА_1 про визнання права власності на будову, за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення місцевого суду Ленінського району міста Севастополя   від 18 жовтня 2006 року,

ВСТАНОВИЛА:

Апеляційна скарга подана протягом визначеного законом строку на апеляційне оскарження, оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 ЦПК України, сума судового збору сплачена в належному розмірі та зарахована на належний рахунок.

Отже, є підстави для прийняття апеляційної скарги до розгляду апеляційним судом.

Керуючись ст. ст. 294,295,297,298 ЦПК України, -

УХВАЛИЛА

Прийняти апеляційну скаргу до розгляду апеляційним судом.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії апеляції скарги та доданих до неї матеріалів і встановити строк до 11 грудня 2006 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.