Рішення №363152

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа  №  22ц-1403/200бр.                                              Головуючий  у  першій

інстанції  Полівод  С.В.

Категорія   41                                                                         Доповідач  у  апеляційній

інстанції  Водяхіна  Л.М.

УХВАЛА

ЗО  листопада  2006р.                                                                      м.   Севастополь

Суддя Апеляційного суду міста Севастополя Водяхіна Л.М., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Гагарінського району м. Севастополя від 18 жовтня 2006р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Севастопольського державного підприємства «Атлантіка»  про  стягнення  заробітної  платні   та  моральної  шкоди,-

ВСТАНОВИЛА:

Апеляційна   скарга   ОСОБА_1   подана   протягом встановленого     ЦПК     України     строку     на     апеляційне     оскарження, оформлена      відповідно     до      вимог      ст.295      ЦПК     України,      справу оформлено  належним  чином.

На підставі викладеного вважаю, що справа підлягає прийняттю до  розгляду  апеляційного  суду.

Керуючись   ст.297  ЦПК  України,   суддя,   -

УХВАЛИЛА   :

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Гагарінського району м. Севастополя від 18 жовтня 2006р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Севастопольського державного підприємства «Атлантіка» про стягнення заробітної платні та моральної шкоди, прийняти до розгляду  Апеляційного  суду  міста  Севастополя.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії апеляційної скарги і встановити строк до 11 грудня 2006р., протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.

Ухвала  оскарженню  не  підлягає.