Рішення №365912


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


04.12.06                                                                                 Справа № 19/297.


Суддя Закропивний О.В., розглянувши матеріали за позовом

Спеціалізованого ремонтно-будівельного управління “Свердловськліфт”дочірнього підприємства АТЗТ “Укрліфт”, м. Свердловськ

до КП “Житлово-експлуатаційна контора №2”Управління житлово-комунального господарства Свердловської міськради, м. Свердловськ

про стягнення 61653 грн. 84 коп.

в присутності представників сторін:

від позивача –Малий Л.А. - начальник;

від відповідача –не прибув;

від ДВС –Мухін М.М. за дов. від 10.10.06. б/н;

в с т а н о в и в :


Суть спору: державна виконавча служба у м. Свердловськ звернулась до господарського суду з клопотанням від 29.09.06 №6002 про заміну сторони у виконавчому провадженні КП “ЖЕК №2”на КП “ЖЕК №3”.

Позивач в поясненні від 01.12.06. № 64 вимоги заявника підтримав у повному обсязі та просить суд задовольнити клопотання ДВС у м. Свердловськ.

Заявник, відповідач і КП ЖЕК № 3 витребуваних судом документів не надали, представник відповідача у засідання суду не прибув.

Суд вважає неможливим здійснити заміну сторони у виконавчому провадженні за матеріалами, що були додані до клопотання.

Керуючись ст.ст. 38, 67, 77, 86 ГПК України суд, -


у х в а л и в :


1.          Розгляд справи відкласти на 21.12.06., об 11 год. 00 хв.


2.Явку повноважних представників сторін та КП “ЖЕК №3”визнати обов’язковою.


3.Зобов’язати відповідача надати: письмові пояснення на клопотання ДВС у м. Свердловськ; документальне та нормативне обґрунтування викладених доводів.


4.Зобов’язати КП “ЖЕК №3” надати: письмові пояснення щодо проведеної реорганізації підприємства; копії довідок облстатуправління щодо виключення підприємства відповідача з ЄДРПОУ та включення його до КП “ЖЕК №3”на час розгляду клопотання; витяг із статуту КП “ЖЕК №3”щодо правонаступництва відповідача у справі зі змінами та доповненнями на момент розгляду клопотання.


5. Державній виконавчій службі у Луганській області надати: письмові пояснення щодо проведеної реорганізації підприємства; копії довідок облстатуправління щодо виключення підприємства відповідача з ЄДРПОУ та включення його до КП “ЖЕК №3”на час розгляду клопотання; витяг із статуту КП “ЖЕК №3”щодо правонаступництва відповідача у справі зі змінами та доповненнями на момент розгляду клопотання.

6. Державному реєстратору Свердловської міської Ради надати: суду відомості щодо проведеної реорганізації КП “Житлово-експлуатаційна контора №2”Управління житлово-комунального господарства Свердловської міськради, м. Свердловськ; відомості щодо включення його до КП “ЖЕК №3”на 01.12.06.; копію Статуту КП “ЖЕК №3”.

          

7. Державній виконавчій службі у Луганській області –посприяти виконанню ухвали суду.Звертаю увагу сторін на те, що за невиконання вимог суду може бути накладений штраф у розмірі до 1700 грн. відповідно п. 5 ст. 83 ГПК України.


Суддя О.В. Закропивний