Рішення №365950


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


15.01.07                                                                                 Справа № 13/285н-ад.

Судова колегія у складі суддів : Яресько Б.В., Ворожцов А.Г., Пономаренко Є.Ю., розглянувши матеріали справи за позовом Кіровської міської ради, м. Кіровськ Луганської області

до Міністерства вугільної промисловості України, м. Київ

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача –Державне підприємство “Луганськвугілля” м. Луганськ, вул. Лермонтова 1в


третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача – Державне підприємство “шахта “Голубівська” м. Кіровськ, вул.. Дзержинського 35.

про визнання наказу нечинним


Судова колегія:

Яресько Б.В. Ворожцов А.Г., Пономаренко Є.Ю

За участю:


При секретарі


Від позивача

Толстовій М.С.


МіхайловВ.В.,1-й заступник міського голови, довіреність № 80 від 12.01.07,

Зубарєва В.М. - юрисконсульт, довіреність № 78 від 12.01.07,Від відповідача

за участю представника


за участю представникапредставник не прибув

ДП "Шахта Голубовська",Кононенко В.А. - головний технолог, довіреність № 24 від 12.01.07, ;

ДП "Шахта Голубовська",Берт М.С., довіреність № 6 від 04.01.07,


До початку слухання справи від учасників судового процесу вимоги про здійснення фіксування судового процесу з допомогою звукозаписувального технічного засобу не надійшло, в зв’язку з чим технічна фіксація не здійснювалась.

Розпорядженням заступника голови суду від 15.01.2007р. по справі № 13/285н-ад для розгляду даної справи призначено колегію суддів у складі суддів Яресько Б.В., Ворожцов А.Г., Пономаренко Є.Ю.


Суть спору: позивачем заявлено вимогу про визнання наказу Міністерства вугільної промисловості України від 28.04.06 № 269 “Про утворення ліквідаційної комісії і здійснення заходів з ліквідації ДП “шахта Голубівська” не чинним, в зв’язку з невідповідністю чинному законодавству.

Відповідач проти задоволення позову заперечує, посилаючись на додержання ним порядку ліквідацій вугільних підприємств, відповідність виданого наказу законодавству України.

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача –Державне підприємство “шахта “Голубівська” листом № 9 від 09.01.2007р. позов підтримує.

Позивачем заявлене клопотання №89 від 15.01.2007р. про призупинення провадження по даній справі в зв»язку з тим, що Кіровською міською радою 10.11.2006р.була подана касаційна скарга до Вищого адміністративного суду України на увалу Луганського апеляційного господарського суду від 12.10.2006р.

Відповідач не забезпечив участі у судовому засіданні свого представника та не надав витребуванні документи.

За таких обставин, розгляд справи слід відкласти.

На підставі викладеного, керуючись ст. 52, 69, 165, Кодексу адміністративного судочинства України, суд


УХВАЛИВ:


1. Відкласти розгляд справи на 05.02. 2007 року на 14 год. 30 хв. Засідання відбудеться у приміщені господарського суду Луганської області, каб. 304.

2.Клопотання позивача №89 від 15.01.2007р про призупинення провадження по даній справі відхиляється, оскільки немає доказів прийняття зазначеної скарги в провадження Вищого адміністративного суду України;

3.Зобов’язати відповідача - надати суду наступні матеріали:

ТЄО, затверджене Міністерством вугільної промисловості України, або проект ліквідації ДП “шахта “Голубівська”, який пройшов усі необхідні експертизи; письмове узгодження Луганської облдержадміністрації пропозиції Міністерства вугільної промисловості України про ліквідацію “шахти “Голубівська” Кабінету Міністрів України; узгодження проекту ліквідації з органами місцевого самоврядування м. Кіровська Луганської області; наказ виданий Міністерством вугільної промисловості України, за рік до початку ліквідації ДП “шахта Голубівська”; письмове повідомлення працівників підприємства про ліквідацію ДП “шахта Голубівська” у разі їх відсутності надати письмові пояснення з цього приводу.

5. Зобов’язати третіх осіб –надати письмові пояснення по справі, докази статусу суб’єкта підприємницької діяльності.

Участь компетентних представників сторін та третіх осіб в судове засідання обов’язкова.

Надіслати відповідачу повістку про виклик у судове засідання

Суддя                                                                                           Б.В. Яресько

Суддя Ворожцов А.Г.

Суддя Пономаренко Є.Ю.