Рішення №367378

ти-

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Луганської області  91016, м.Луганськ пл.Героїв ВВВ 3а тел.55-17-32

ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ СУД Луганской области  91016, г.Луганск пл.Героев ВОВ 3а тел.55-17-32

УХВАЛА

04.12.06                                                                                 Справа № 5/549ад.

Суддя господарського суду Луганської області Закропивний О.В., разглянувши матеріали справи № 5/549ад за позовом

Прокурора Антрацитівського району Луганської області в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Антрацитівському району Луганської області, м. Антрацит Луганської області

до Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1, м. Антрацит

про стягнення 424 грн. 74 коп.

    за участю представників сторін:

від позивача - Жданова А.В. за дов. від 06.01.06. № 1;

від відповідача -не прибув;

від заявника -Смирнов О.О. -прокурор,

в с т а н о в и в:

Суть спору: заявлено вимогу про стягнення недоїмки по сплаті внесків в сумі 424,74 грн..

Сторони вимоги суду не виконали, представник відповідача в судове засідання не прибув.

Керуючись  ст.ст. 111, 128 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд  справи у попередньому засіданні на 18.12.06 о 15 год. 30 хв. у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, кім. 305.

2.Зобов'язати позивача -надати: письмові пояснення  на відзив відповідача, документальне та нормативне  підтвердження пояснень; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви -для огляду в засіданні; докази реєстрації відповідача як платника страхових внесків до Фонду;  документальне підтвердження утворення заборгованості на суму позову; листування з відповідачем; відповідні вимоги про сплату заявленої у позові суми, докази надіслання вимог відповідачеві; обґрунтований розрахунок заборгованості з зазначенням дати виникнення заборгованості і підстав її виникнення, документів у підтвердження виникнення заборгованості та часткової її сплати відповідачем, та пояснення до розрахунку; чітко  визначити період виникнення  недоїмки (документально обґрунтувати);  провести з відповідачем звірення розрахунків на день слухання справи, за результатами скласти акт, який подати до суду.

3.Зобов'язати відповідача - надати: відзив на позовну заяву, докази його  надсилання позивачу та до суду; документальне і нормативне обґрунтування викладених у відзиві  доводів; при наявності заперечень до позову -документальне підтвердження (контррозрахунок); докази погашення боргу -при наявності; докази наявності повноважень суб'єкта підприємницької діяльності; прийняти участь у звіренні розрахунків, для чого прибути до позивача з усіма необхідними документами, за результатами звірення скласти акт, який подати до суду.

           Звертаю увагу сторін на те, що за невиконання вимог суду може бути накладений штраф у розмірі до  1700 грн. відповідно п. 5 ст. 83 ГПК України.

Звертаю увагу сторін, що  всі документи, що додаються до матеріалів справи, та  довіреності представників  сторін  повинні бути  викладені  українською мовою.

Суддя                                                                               О.В. Закропивний