Рішення №368090

У х в а л а 

ІМЕНЕМ України

4 січня 2007 року                                                                              м. Київ

Суддя Верховного Суду України Барсукова В.М., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Овідіопольського районного суду Одеської області від 22 грудня 2005 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 18 вересня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання угоди недійсною,

в с т а н о в и в:

Рішенням Овідіопольського районного суду Одеської області від 22 грудня 2005 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Одеської області від 18 вересня 2006 року, у задоволенні позову відмовлено.

У поданій касаційній скарзі ОСОБА_1. просить зазначені судові рішення скасувати, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Оскільки судові рішення відповідають вимогам матеріального та процесуального права, а викладені в касаційній скарзі доводи були предметом перевірки під час судового засідання та висновків суду не спростовують, у відкритті касаційного провадження слід відмовити.

Керуючись ст. 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Овідіопольського районного суду Одеської області від 22 грудня 2005 року та ухвалу апеляційного суду Одеської області від 18 вересня 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання угоди недійсною відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

     Суддя

 Верховного Суду України                                                                      В.М.Барсукова