Рішення №368208

У Х В А Л А

іменем  україни

3 січня 2007 року                                                                                    м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

головуючого                 Шабуніна В.М.,

суддів:                           Прокопчука Ю.В.,

                                     Пшонки М.П.,

                           

розглянувши у попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ДП «Екос» АТ ХК «Київміськбуд» на рішення Деснянського районного суду              м. Києва від 25 лютого 2004 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 3 червня 2004 року в справі за позовом ДП «Екос» АТ ХК «Київміськбуд» до ОСОБА_1 про виселення та за зустрічним позовом ОСОБА_1. до ДП «Екос» АТ ХК «Київміськбуд» Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації про визнання права користування жилим приміщенням,

в с т а н о в и л а:

         Рішенням Деснянського районного суду м. Києва від 25 лютого 2004 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду м. Києва від 3 червня 2004 року в основному позові відмовлено, а зустрічний позов задоволено.

        

         На зазначені судові рішення надійшла касаційна скарга ДП «Екос» АТ ХК «Київміськбуд», в якій ставиться питання про їх скасування, з посиланням на порушення судом норм матеріального та процесуального права.

         Колегія вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

         Відповідно до вимог ст. 337 ЦПК України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу, якщо визнає, що рішення ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права.

         Розглянувши матеріали справи суд вважає, що постановлені по справі судові рішення відповідають фактичним обставинам справи та вимогам закону і порушень, зазначених у скарзі, не встановлено.

        

         Керуючись ч. 3 ст. 332 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а:

         Касаційну скаргу ДП «Екос» АТ ХК «Київміськбуд» відхилити, а рішення Деснянського районного суду м. Києва від 25 лютого 2004 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 3 червня 2004 року залишити без змін.

        

         Ухвала оскарженню не підлягає.

        

         Головуючий                                                     В.М. Шабунін

                           

         Судді:                                                                 Ю.В. Прокопчук

М.П. Пшонка