Рішення №369954


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

_________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без розгляду

25 січня 2007 р.            Справа № 9/45-07

Суддя господарського суду Балтак О.О. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Прокурора Ленінського району м. Вінниці (21021, пр-т Космонавтів, 26,м. Вінниця) в інтересах держави в особі Вінницького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (21100, вул. Хмельницьке шосе,7, м. Вінниця)

до:Сільськогосподарського акціонерного товариства відкритого типу по вирощуванню насіння цукрових буряків "Соснівське" (23501, Жмеринське шосе,42, м. Шаргород, Вінницька область)

про стягнення 850 грн. штрафу

          Секретар судового засідання Пилипчак О.І.

          Представники :

прокуратури: Хоменчук В.О. - представник за посвідченням.          

позивача : Леляк А.В. - представник за довіреністю.

відповідача : не з"явився.

В С Т А Н О В И В :

           Заявлено позов прокурора Ленінського району в інтересах держави в особі Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку м, Вінниця до сільськогосподарського акціонерного товариства відкритого типу "Соснівське" м. шаргород про стягнення 850 грн. штрафу.

Напередодні судового засідання судом тримано клопотання від представника прокуратури і позивача про відкликання адміністративного позову у зв"язку з потребою його доопрацювання.

За таких обставин вищевказане клопотання слід задовольнити, а адміністративний позов № 1857 від 30.11.06р. - без розгляду.

          Керуючись п. 5 ч. 1 ст.ст. 155, ст. 165 КАС України, -

УХВАЛИВ :

Позовну заяву №1857 від 30.11.06 залишити без розгляду.

Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.


Суддя Балтак О.О.