Рішення №371592

                                                                        

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"11" січня 2007 р.                                                                     Справа  № 7/385-06-12136

За заявою кредитора: Суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1, м.Одеса

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю „Алента-В”, м.Одеса

про визнання банкрутом

        

                                                                                                       Суддя                Лепеха Г.А.

Представники сторін:

Від ініціюючого кредитора (ліквідатор банкрута) -ОСОБА_2., за довіреністю.

СУТЬ СПОРУ: Суб'єкт підприємницької діяльності-фізична особа ОСОБА_1 звернувся до господарського суду з заявою про визнання  товариства з обмеженою відповідальністю „Алента-В” банкрутом в порядку ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник неспроможний сплатити заборгованість після настання встановленого строку в сумі       4 190, 00 грн.

          Ухвалою від 24.11.2006р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника -ТОВ „Алента-В”.

          Постановою господарського суду Одеської області від 07.12.2006р. товариство з обмеженою відповідальністю „Алента-В” визнано банкрутом як відсутнього боржника, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора у справі -СПД ОСОБА_1.

          За результатами роботи ліквідатором надано суду: ліквідаційні звіт та баланс банкрута.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено. Інші кредитори, крім ініціюючого, ліквідатором не встановлені.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за банкрутом, були направлені запити до Одеського МБТІ та РОН, УДАІ УМВС України в Одеській області, банку банкрута.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано, що підтверджується довідками КП „Одеське МБТІ та РОН” НОМЕР_1, УДАІ УМВС України в Одеській області НОМЕР_2. Поточний рахунок банкрута в банку закрито (довідка АБ „Південний” НОМЕР_3.).

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ТОВ „Алента-В” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86  ГПК  України, суд, - 

         

У Х В А Л И В:

1.          Затвердити звіт ліквідатора.

2.          Затвердити ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю „Алента-В”.

3.          Припинити юридичну особу -товариство з обмеженою відповідальністю „Алента-В” (65009, м.Одеса, вул. Сонячна, 5. Код ЄДРПОУ 33658949).

4.          Зобов'язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи -ТОВ „Алента-В”, внести до Єдиного державного реєстру запис про  проведення  державної  реєстрації припинення  юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення  державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5.          Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6.          Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою господарського суду Одеської області від 24.11.2006р.

7.          Припинити повноваження ліквідатора банкрута -суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1

8.          Провадження по справі припинити.

       Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), Приморській райдержадміністрації м.Одеси, в облстатуправління, першій ДВС Приморського району м.Одеси, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.

Суддя                                                                                 Лепеха Г.А.