Рішення №371593

              

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

"22" січня 2007 р.                                                                     Справа  № 24/209-06-8677

За заявою кредитора: Балтської міжрайонної державної податкової інспекції Одеської області

До боржника: СПД ОСОБА_1, Одеська область, м. Балта.

про визнання  банкрутом

      Суддя Оборотова О.Ю.

   Суть спору: про  визнання банкрутом

Балтська МДПІ звернулась до суду з заявою про визнання СПД ОСОБА_1 банкрутом, оскільки  він неспроможен сплатити заборгованість у сумі 3 444,00грн.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив:    

Майнові вимоги кредитора підтверджуються матеріалами справи, а боржник не підтвердив зворотнього.

Постановою господарського суд Одеської області від 22.09.2006р. визнано Балтську МДПІ Одеської області кредитором до СПД ОСОБА_1 (код НОМЕР_1) з грошовими вимогами у сумі 3 444,00грн; визнано банкрутом СПД ОСОБА_1 (код НОМЕР_1) (АДРЕСА_1); відкрито відносно СПД ОСОБА_1 (код НОМЕР_1) (АДРЕСА_1) ліквідаційну процедуру; клопотання ініціюючого кредитора  задоволено - ліквідатором банкрута СПД ОСОБА_1 (код НОМЕР_1) призначено ініціюючого кредитора Балтську МДПІ Одеської області.

Борг перед кредитором не  погашено.

За результатами роботи ліквідатором надано суду  ліквідаційний баланс та звіт, які свідчать про  відсутність майна у банкрута.

У ліквідаційному балансі відображені лише пасиви підприємства.

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до  суду не надійшло.

За таких обставин, суд вважає за можливе затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, ліквідувати юридичну особу -Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 (код НОМЕР_1), виключити Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 (код НОМЕР_1) (АДРЕСА_1) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців відповідно до п. 5 ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”.

На підставі викладеного, керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Затвердити звіт ліквідатора.

2. Затвердити ліквідаційний баланс Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 (код НОМЕР_1) (АДРЕСА_1).

3.Ліквідувати Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 (код НОМЕР_1) (АДРЕСА_1) та виключити його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Провадження у справі припинити.

5. Припинити повноваження ліквідатора Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 (код НОМЕР_1) (АДРЕСА_1) -ініціюючого кредитора Балтську МДПІ Одеської області.

6. Копію ухвали надіслати: ліквідатору, у райдержадміністрацію, Державний орган з питань банкрутства, державному реєстратору (для виключення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців), Балтське районне управління юстиції, Одеської області.

Суддя                                                                                 Оборотова О.Ю.