Рішення №371594

            

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

"11" січня 2007 р.

Справа  № 34/480-06-12001А

11 січня 2007р. об 11год.25хв. господарський суд Одеської області

у складі судді Фаєр Ю.Г.

при секретарі судового засідання Артем'євій В.В.,

за участю представників від відповідача: Будан Т.Г. -старшого державного податкового інспектора юридичного відділу ДПІ у Малиновському районі м. Одеси, діючої на підставі довіреності.

розглянув у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань господарського суду Одеської області №416 в м. Одесі адміністративну справу №34/480-06-12001А

за позовом Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси

до відповідача Суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи

                         ОСОБА_1

про стягнення на суму 391,37грн.

                                                           ВСТАНОВИВ:

Державна податкова інспекція у Малиновському районі м. Одеси звернулася до господарського суду Одеської області з позовом, в якому просить стягнути з відповідача заборгованість по єдиному податку на суму 391,37грн.

Відповідно до пункту 6 Прикінцевих та Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України до початку діяльності окружних та апеляційних адміністративних судів адміністративні справи, підвідомчі господарським судам відповідно до Господарського процесуального кодексу України, вирішують у першій та апеляційній інстанціях відповідні місцеві та апеляційні господарські суди за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.157 Кодексу адміністративного судочинства України суд закриває провадження у справі: у разі смерті або оголошення в установленому законом порядку померлою особи, яка була стороною у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва, або ліквідації підприємства, установи, організації, які були стороною у справі.

       В судовому засіданні 11.01.07р. представником позивача надано клопотання (вхНОМЕР_1.) про закриття провадження у зазначеній справі у зв'язку зі смертю відповідача.

З врахуванням викладеного, слід закрити провадження у справі №34/480-06-12001А.

Згідно ч.3 ст.157 Кодексу адміністративного судочинства України повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.

Керуючись п.5 ч.1 ст.157, ст.160 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,     

                                                              УХВАЛИВ:

1.          Закрити провадження у справі №34/480-06-12001А.

Ухвала про закриття провадження у справі згідно ст.157 Кодексу адміністративного судочинства України може бути оскаржена в порядку ст.186 зазначеного Кодексу.

Ухвала набирає законної сили у порядку ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя                                                                                 Фаєр Ю.Г.