Рішення №371625

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ

           УХВАЛА         

       

18 січня 2007 р.                                                                                  

№ 16/170-06 

Вищий  господарський суд України у складі колегії суддів:

головуючого, судді: суддів:

Добролюбової Т.В., Гоголь Т.Г., Продаєвич Л.В.

перевіривши матеріали касаційного подання

Сумського транспортного прокурора в інтересах держави в особі Сумського міського управління земельних ресурсів Державного комітету України по земельних ресурсах

на постанову

Харківського апеляційного господарського суду від 05.12.2006

у справі

№ 16/170-06

за позовом

Сумського міського управління земельних ресурсів Державного комітету України по земельних ресурсах

до

Статутного територіально -галузевого об'єднання "Південна залізниця" в особі Сумської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці, м. Суми

до

Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгпоставка", м. Київ

про

визнання недійсним договору надання послуг

ВСТАНОВИВ:

Касаційне подання не відповідає вимогам розділу Х111 Господарського процесуального кодексу України, не приймається до розгляду і підлягає поверненню скаржнику з наступних підстав.

Відповідно до вимог статті 109 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга (подання) подається до Вищого господарського суду України через місцевий чи апеляційний господарський суд, який прийняв оскаржуване рішення чи постанову. Порушення встановленого порядку подання касаційної скарги (подання) є підставою для її повернення відповідно до статті 1113 Господарського процесуального кодексу України. Таким порушенням є подання касаційної скарги (подання) безпосередньо до Вищого господарського суду України.

Касаційне подання Сумського транспортного прокурора надіслане безпосередньо до Вищого господарського суду України, тоді як останнє повинно бути подане через Харківський апеляційний господарський суд, тобто через апеляційний господарський суд, який прийняв оскаржувану постанову.

Касаційна інстанція зауважує на тому, що відповідно до приписів частини 3 статті 111 3 Господарського процесуального кодексу України після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2, 3, 4, 6 частини першої цієї статті, сторона у справі має право повторно подати касаційну скаргу, а прокурор чи його заступник -касаційне подання з додержанням стислих строків для виправлення, а також враховуючи вимоги ст. ст. 53, 110 зазначеного Кодексу.

Керуючись статтями 86, 111, пунктом 2 частини 1 статті 1113  Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України,

УХВАЛИВ:

1. Касаційне подання Сумського транспортного прокурора в інтересах держави в особі Сумського міського управління земельних ресурсів Державного комітету України по земельних ресурсах на постанову Харківського апеляційного господарського суду від 05.12.2006 у справі № 16/170-06 - повернути без розгляду.

2. Ухвалу надіслати до господарського суду Сумської області для приєднання до матеріалів справи.

Головуючий, суддя                                                                           Т. Добролюбова

Суддя                                                                                           Т. Гоголь

Суддя                                                                                           Л. Продаєвич