Рішення №371644

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ

           УХВАЛА         

       

22 січня 2007 р.                                                                                  

№ 36/360 

Вищий  господарський суд  України у складі колегії  суддів:

головуючого     

Остапенка М.І.

суддів :

Борденюк Є.М. Харченка В.М.

розглянувши касаційну скаргу 

ПП ОСОБА_1

на постанову

Київського апеляційного господарського суду від 28.11.2006 року

у справі за позовом

Заступника прокурора Оболонського району м. Києва м.Києва в особі Управління комунального майна Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації

до

ПП ОСОБА_1

про

виселення із займаного приміщення

В С Т А Н О В И В:

Подана до Вищого господарського суду України ПП ОСОБА_1 касаційна скарга про перегляд в касаційному порядку постанови Київського апеляційного господарського суду від 28.11.2006 року не відповідає вимогам розділу ХІІ1 ГПК України, виходячи з наступного.

Відповідно до положень ст. 46 та частини четвертої ст. 111 ГПК України, до касаційної скарги додаються докази сплати державного мита у встановленому порядку і розмірі.

Згідно зі ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” із позовних заяв немайнового характеру, в тому числі, зокрема, із заяв про визнання недійсними повністю або частково актів ненормативного характеру, що подаються до господарських судів, ставка державного мита встановлюється у розмірі 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Із апеляційних і касаційних скарг на рішення та постанови, а також заяв про перегляд їх за нововиявленими обставинами ставка державного мита встановлюється у розмірі 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті у разі подання заяви для розгляду спору в першій інстанції, а із спорів майнового характеру -50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми.

З наведеного вбачається, що у разі подання касаційної скарги на рішення або постанову, які прийняті за результатами розгляду господарськими судами позову немайнового характеру, державне мито сплачується у розмірі 42,50 грн.

За таких обставин, при зверненні з касаційною скаргою до Вищого господарського суду України, відповідачка, враховуючи викладене вище, повинна була сплатити державне мито у розмірі 42,50 грн. Проте, фактично сплатила 40,50 грн. (квитанція від 26.12.2006 року).

Враховуючи наведене, колегія суддів Вищого господарського суду України приходить до висновку, що касаційна скарга, подана ПП ОСОБА_1, підлягає поверненню відповідно до п.4 частини першої ст. 1113 ГПК України, оскільки, до неї не додано документів, що підтверджують сплату державного миту у встановленому розмірі.

Керуючись ст. ст. 86, 111, п. 4 частини першої ст. 1113, ст. ст. 1115, 1117 ГПК України, Вищий господарський суд України

У Х В А Л И В:

Касаційну скаргу повернути без розгляду.

Головуючий                                                                          М.І. Остапенко

Судді                                                                                    Є.М. Борденюк

                                                                                              

                                                                                                В.М. Харченко