Рішення №371646

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ

           УХВАЛА         

       

23 січня 2007 р.                                                                                  

№ 8/239 

Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:

Невдашенко Л.П. -головуючий,

Михайлюка М.В.,

Дунаєвської Н.Г.,

розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Промтехсервіс Ко", м. Київ, на рішення Господарського суду міста Києва від 27 червня 2006 року у справі № 8/239 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо комерційна фірма "Паритет", м. Київ, до Товариства з обмеженою відповідальністю "Промтехсервіс Ко", м. Київ, про стягнення 15 154,70 грн.,

                                       

В С Т А Н О В И В:

Подана Товариством з обмеженою відповідальністю "Промтехсервіс Ко" касаційна скарга відповідає вимогам ст. 111 Господарського процесуального кодексу України.

Клопотання про відновлення пропущеного процесуального строку на подання касаційної скарги підлягає задоволенню.

Клопотання про зупинення виконання оскаржуваного судового рішення Господарського суду міста Києва від 27 червня 2006 року у справі № 8/239 до закінчення його перегляду в порядку касації підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 53, 86, 1114, 1211 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Відновити Товариству з обмеженою відповідальністю "Промтехсервіс Ко" строк на подання касаційної скарги.

Прийняти до провадження Вищого господарського суду України касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Промтехсервіс Ко" на рішення Господарського суду міста Києва від 27 червня 2006 року у справі № 8/239.

Призначити розгляд касаційної скарги в засіданні Вищого господарського суду України на 7 лютого 2007 року о 10 год. 40 хв. у приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Копиленка, 6, зал № 211.

Зупинити виконання рішення Господарського суду міста Києва від 27 червня 2006 року у справі № 8/239 до закінчення його перегляду в порядку касації.

З урахуванням порядку допуску в приміщення Вищого господарського суду України представникам рекомендується прибувати не пізніше 20 хвилин до початку судового засідання.

Нез'явлення уповноважених представників сторін в судове засідання  касаційної інстанції не перешкоджає розгляду справи та не тягне перенесення її на інші строки.

Головуючий:                                                                      Л. Невдашенко

Судді:             М. Михайлюк

                                                                                                      Н. Дунаєвська