Рішення №371664

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ

           УХВАЛА        

23 січня 2007 р.                                                                                  

№ 2-29/4687.1-2006 (2-20/10955-05) 

Вищий  господарський  суд України  у складі колегії суддів: Перепічая В.С.,  Вовка І.В., Гончарука П.А., перевіривши касаційну скаргу Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1 на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.05.2006р. у справі за позовом Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1 до Євпаторійського міжміського бюро реєстрації та технічної інвентаризації, Євпаторійської міської ради, за участю прокурора м. Євпаторії про визнання угоди дійсною, визнання права власності та спонукання здійснити реєстрацію права власності на придбане майно

УСТАНОВИВ:

Касаційна скарга Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1 не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.

Відповідно до ст. 110 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга може бути подана протягом одного місяця з дня набрання рішенням місцевого господарського суду чи постановою апеляційного господарського суду законної сили.

Подання касаційної скарги, оформленої з порушенням вимог статті 111 ГПК України та подальше її повернення на підставі вимог статті 1113 ГПК України, не зупиняє перебігу процесуальних строків, а тому, при повторній подачі касаційної скарги за межами місячного строку, необхідна наявність клопотання про відновлення процесуального строку для подання касаційної скарги.

Ухвалою Вищого господарського суду України від 18.10.2006р. касаційну скаргу Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1 на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.05.2006р. було повернуто без розгляду з підстав пп. 3, 4  ч. 1  ст.  111ГПК України.

Вдруге скаржник звернувся до суду з касаційною скаргою 14.11.2006р.

Таким чином, скаржником, в порушення вимог даної ст. 110 ГПК України, касаційну скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про відновлення цього строку.

Відповідно до п. 5 частини 1 статті 1113 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про відновлення цього строку або таке клопотання відхилено.

За таких обставин касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду і підлягає поверненню.

Керуючись п. 5 ч. 1 ст.  1113 Господарського процесуального кодексу України,  суд

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи ОСОБА_1 на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 24.05.2006р.

Судді                                                                                                В. Перепічай

                                                                                                                  І .Вовк

                                                 

                                                                                                                             П. Гончарук