Рішення №371667

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

08 грудня 2006 року м.Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

суддів: Бим М.Є., Гордійчук М.П., Леонтович К.Г., Харченка В.В., Чалого С.Я.

розглянувши матеріали касаційної скарги приватного підприємства «Редакція «Є» на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 21 жовтня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Хмельницької області від 21 лютого 2005 року, у справі за скаргою ПП «Редакція «Є» на дії начальника управління комунального майна Хмельницької міської ради, -

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 06 листопада 2006 року відкрито касаційне провадження за зазначеною вище касаційною скаргою на судові рішення.

На виконання вимог закону особам, які беруть участь у справі, надіслані копії ухвали про відкриття касаційного провадження, інформація про їхні права та обовязки. По справі проведено всі підготовчі дії, передбачені КАСУ.

При вивченні матеріалів справи в порядку ст. 215 КАС України встановлено можливість її розгляду в порядку попереднього провадження відповідно до ст.220-1 КАС України.

Перевіривши матеріали справи, колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає можливим закінчити підготовку та призначити справу до попереднього розгляду.

Керуючись ст. ст. 215, 220-1 КАС України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А :

Призначити попередній розгляд касаційної скарги приватного підприємства «Редакція «Є» на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 21 жовтня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Хмельницької області від 21 лютого 2005 року - на 13 грудня 2006 року.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

Судді: