Рішення №371675

            

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

"12" січня 2007 р.

Справа  № 34/556-06-13102А

за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

до відповідача Державної податкової інспекції у Київському районі м. Одеси

про визнання протиправним та скасування рішення

Суддя Фаєр Ю.Г.

П р е д с т а в н и к и:

від позивача -ОСОБА_1.

від відповідача -Старинець Л.В. -заступник начальника юридичного відділу ДПІ у Київському районі м. Одеси, діюча на підставі довіреності від 12.01.07р. вих№316/9/10-0;

СУТЬ СПОРУ: Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою про визнання протиправним та скасування рішення Державної податкової інспекції у Київському районі м.Одеси від 17.11.06р. НОМЕР_1 про застосування штрафних (фінансових) санкцій.

Як вбачається з матеріалів справи, 07.11.06р. працівниками сектору оперативного контролю управління контрольно-перевірочної роботи ДПА в Одеській області було здійснено перевірку крамниці, яка належить фізичній особі-підприємцю ОСОБА_2, за результатами якої складено акт НОМЕР_2.

На підставі вищезазначеного акту перевірки Державною податковою інспекцією у Київському районі м. Одеси прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 17.11.06р. НОМЕР_1 на загальну суму 4091,25грн.

Вищенаведене свідчить про те, що правовідносини виникли між ДПІ у Київському районі м.Одеси та фізичною особою-підприємцем ОСОБА_2.

Відповідно до ст.104 Кодексу адміністративного судочинства України, до адміністративного суду має право звернутися з адміністративним позовом особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин.

Відповідно до вимог ч.ч. 4, 5 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява підписується позивачем або його представником. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Згідно п.2 ч.1 ст.155 Кодексу адміністративного судочинства України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позовну заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.

Керуючись п.2 ч.1 ст.155, ст.160 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,     

                                                             У Х В А Л И В:

1.Залишити позовну заяву від 15.12.06р. вихНОМЕР_3(вхНОМЕР_4.) - без розгляду.

Суддя                                                                                 Фаєр Ю.Г.