Рішення №371741

Справа № 33-126/06

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

м. Луцьк                                                                                                         06 грудня 2006 року

Голова Апеляційного суду Волинської області Філюк П.Т., розглянувши адміністративну справу про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП ОСОБА_1, мешканця АДРЕСА_1,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою судді Луцького міськрайонного суду від 17 січня 2006 року ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.130 КУпАП і на нього накладено адміністративне стягнення у виді позбавлення права керувати усіма видами транспортних засобів терміном на один рік.

ОСОБА_1 притягнутий до адміністративної відповідальності за те, що 24.12.2005 року близько 16-30 год. керував автомобілем «Мерседес» д.н.з. НОМЕР_1 в м. Луцьку, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння.

В скарзі на зазначену постанову судді ОСОБА_1 просить її скасувати, а справу направити на новий судовий розгляд, оскільки його не було повідомлено про час і місце розгляду справи, тому він був позбавлений права на захист. До того ж зазначає, що постанова у справі про адміністративне правопорушення не була йому направлена для відому.

У відповідності до ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

В матеріалах справи відсутні належні дані про своєчасне сповіщення ОСОБА_1 про час і місце її розгляду.

Справа розглянута у відсутності ОСОБА_1 і цим порушені його права, передбачені ст. 268 КУпАП.

Окрім того, всупереч вимогам ст.ст. 245, 280 КУпАП суд розглянув справу поверхово, не з'ясував всі обставини справи, які мають значення для її правильного вирішення, належним чином не мотивував прийнятого рішення.

За таких обставин    постанова судді    підлягає скасуванню, а справа -направленню на новий судовий розгляд. Керуючись ст.ст. 293, 294 КУпАП ,-

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу ОСОБА_1 задовольнити.

Постанову судді Луцького міськрайонного суду від 17 січня 2006 року щодо ОСОБА_1 скасувати, а справу направити на новий судовий розгляд.

Голова Апеляційного суду                                           

Волинської області                                                                                                   П.Т.Філюк