Рішення №371840

              

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

28листопада 2006 рокум. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Берднік І.С.,

розглянувши матеріали касаційної скарги Закритого акціонерного товариства «Яшма» на рішення господарського суду Миколаївської області від 04 квітня 2005 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 06 червня 2005 року у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі міста Миколаєва до Закритого акціонерного товариства «Яшма» про стягнення 7586, 20 грн.,

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням господарського суду Миколаївської області від 04 квітня 2005 року в задоволенні позову відмовлено.

Постановою Одеського апеляційного господарського суду від 06 червня 2005 року рішення господарського суду Миколаївської області від 04 квітня 2005 року скасовано. Позов задоволено.

Відповідач, не погоджуючись з вказаними рішеннями, подав 05 липня 2005 року касаційну скаргу через Одеський апеляційний господарський суд до Вищого господарського суду України, який ухвалою від 16 листопада 2005 року передав на підставі п. п. 7, 10 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» КАС України матеріали касаційної скарги разом зі справою до Вищого адміністративного суду України для вирішення.

Згідно абзацу другого п. 7 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень КАС України, не можуть бути залишені без руху або повернуті у порядку, встановленим цим кодексом, скарги, які подані з додержанням відповідних вимог і правил підсудності, встановлених Господарським процесуальним кодексом України 1991 року.

Касаційна скарга ЗАТ «Яшма»подана з дотриманням вимог ст.ст.107, 110, 111 ГПК України.

Перешкоди для прийняття касаційної скарги до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного провадження відсутні.

Керуючись абзацом першим та другим п. 7, 10 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень, ст.ст. 20, 210, 214 КАС України,

УХВАЛИЛА:

Прийняти до провадження Вищого адміністративного суду України касаційну скаргу Закритого акціонерного товариства «Яшма» на рішення господарського суду Миколаївської області від 04 квітня 2005 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 06 червня 2005 року у справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі міста Миколаєва до Закритого акціонерного товариства «Яшма» про стягнення 7586, 20 грн. та відкрити по ній касаційне провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                                  Суддя

              Вищого адміністративного суду

                        України                                                                               І.С. Берднік