Рішення №372124

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"10" січня 2007 р.

Справа № 12/335-4568

15 год. 45 хв.

м. Тернопіль

УХВАЛА

про закриття провадження у справі

Господарський суд Тернопільської області

у складі   судді Скрипчук О.С.            

при секретарі судового засідання  Кічула В.М.

Розглянув справу

за позовом: Регіонального управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів Державної податкової адміністрації України в Тернопільській області вул. Грушевського, 8/304, м. Тернопіль   

до: Приватного підприємця ОСОБА_1АДРЕСА_1, Монастириського району, Тернопільської області

про: стягнення фінансових санкцій у вигляду штрафу в розмірі 1700 грн.

За участю представників сторін:

позивача: Савка Р.В. -податковий інспектор, довіреність

відповідача:

Суть справи:

Регіональне управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів Державної податкової адміністрації України в Тернопільській області, м. Тернопіль, надалі позивач, звернулося до господарського суду Тернопільської області з позовом до приватного підприємця ОСОБА_1 АДРЕСА_1, Монастириського району, Тернопільської області, надалі відповідач, про стягнення з фінансових санкцій у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн.

Позивач в обґрунтування своїх позовних вимог посилається на Акт перевірки НОМЕР_1, рішення НОМЕР_2 про застосування фінансових санкцій, пояснення до Акту перевірки, лист Бучацької МР ДПІ НОМЕР_3.

Відповідач в судове засідання не з'явився, заперечення на позов не подав, хоча про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Разом з тим, Регіональне управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів Державної податкової адміністрації України в Тернопільській області подало суду заяву про відмову від позовних вимог до суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1. в зв'язку з оплатою останнім фінансових санкцій в розмірі 1700 грн. по квитанції №НОМЕР_4. В підтвердження до матеріалів справи додає лист Бучацької МР ДПІНОМЕР_5.

Суд приймає подану позивачем заяву про відмову від позову як таку, що подана відповідно до вимог чинного законодавства, прав та охоронюваних законом інтересів інших осіб не порушує.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

За таких обставин, провадження у справі слід закрити.

Відповідно до  ч. 4 ст. 94 КАС України судовий збір з відповідача не стягується.

На підставі наведеного, куруючись статтями 69-71, 86, 94, 99, 104, п. 2 ч. 1 ст. 157, 158, 165 Кодексу Адміністративного судочинства України, Прикінцевими та перехідними положеннями Кодексу Адміністративного судочинства України, господарський суд

УХВАЛИВ:

1.          Провадження у справі закрити.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. На ухвалу суду сторони мають право подати заяву про апеляційне її оскарження протягом п'яти днів з дня складення постанови в повному обсязі „16”  січня 2007 року до адміністративного суду апеляційної інстанції, а протягом десяти днів після подання заяви подати апеляційну скаргу.

 

      Суддя                                                                                О.С. Скрипчук