Рішення №372219

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

27 листопада 2006 року                                                                                                       м. Київ

            Суддя Вищого адміністративного суду України Васильченко Н.В. розглянувши матеріали касаційної скарги Державної податкової інспекції у місті Красний Луч на рішення Господарського суду Луганської області від 6 травня  2005 року та постанову Луганського апеляційного господарського суду від 13 червня  2005  року у справі за позовом Дочірнього підприємства "Ніколь" до Державної податкової інспекції у місті Красний Луч та Відділення Державного казначейства України у місті Красний Луч про повернення надмірно сплаченого податку, перевіривши дотримання ст.ст. 20, 210, 211, 212 КАС України та її відповідність вимогам ст. 213 КАС України,-

                                                               ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Господарського суду Луганської області від 6 травня  2005 року, залишеним без змін постановою Луганського апеляційного господарського суду від 13 червня  2005  року позовні вимоги Дочірнього підприємства "Ніколь" до Державної податкової інспекції у місті Красний Луч та Відділення Державного казначейства України у місті Красний Луч про повернення надмірно сплаченого податку було задоволено.

Не погоджуючись з зазначеними рішеннями Державна податкова інспекція у місті Красний Луч звернулася з касаційною скаргою, у якій просить  рішення Господарського суду Луганської області від 6 травня  2005 року та постанову Луганського апеляційного господарського суду від 13 червня  2005  року скасувати та прийняти рішення про відмову у задоволенні позовних вимог.

Касаційна скарга подана з дотриманням строків касаційного оскарження, за формою і змістом відповідає вимогам ст. 213 КАС України. З огляду на зазначене відсутні перешкоди для прийняття її до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного провадження.

Керуючись статтями ст.ст.20, 210, 211,212, 213, 214 КАС України,-

УХВАЛИЛА:

Прийняти до провадження касаційну скаргу Державної податкової інспекції у місті Красний Луч на рішення Господарського суду Луганської області від 6 травня  2005 року та постанову Луганського апеляційного господарського суду від 13 червня  2005  року у справі за позовом Дочірнього підприємства "Ніколь" до Державної податкової інспекції у місті Красний Луч та Відділення Державного казначейства України у місті Красний Луч про повернення надмірно сплаченого податку, та відкрити у справі касаційне провадження.

Надіслати копію ухвали сторонам по справі та встановити строк до 15 грудня 2006 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на касаційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

       

             Суддя

Вищого адміністративного суду

            України                                                                        Н.В. Васильченко