Рішення №372892

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"16" січня 2007 р.

Справа № 10/71-1840

02-2/10-

УХВАЛА


Суддя Півторак М.Є.,


До Господарського суду Тернопільської області звернулося Відкрите акціонерне товариство «Тернопільський завод будівельних матеріалів «Керамік», м. Тернопіль, провулок Цегельний, 1 зі скаргою на бездіяльність Тернопільської міської ради, м. Тернопіль, щодо не виконання рішення господарського суду Тернопільської області від 07.10.2004 року у межах справи № 10/71-1840 .

Стверджує, що станом на час подання скарги не всі об’єкти зазначенні в рішенні суду передано в комунальну власність міста.Розглянувши матеріали справи, суддя встановив наступне :


Рішенням господарського суду Тернопільської області від 07.10.04р. у справі № 10/71-1840 зобов’язано Тернопільську міську раду, м. Тернопіль, вул. Листопадова, 5 прийняти по Акту прийому –передачі від ВАТ “Тернопільський завод будівельних матеріалів “Керамік “, м. Тернопіль, провулок Цегельний, 1 об’єкти соціальної сфери: житловий будинок за адресою м. Тернопіль провулок Цегельний 2; житловий будинок з погребом за адресою м. Тернопіль, провулок Цегельний 3; житловий будинок з погребом за адресою м. Тернопіль провулок Цегельний 4; сарай будинку за адресою м. Тернопіль провулок Цегельний 2; сарай будинку за адресою м. Тернопіль провулок Цегельний 3; сарай будинку за адресою м. Тернопіль провулок Цегельний 4; спецпідвал за адресою м. Тернопіль провулок Цегельний 1; зовнішню електромережу; високовольтну електромережу; зовнішню тепломережу; зовнішню газифікацію; зовнішню каналізацію, про що було видано відповідний наказ суду.


П.п. 1 статті 3 Закону України «Про виконавче провадження »визначено, що наказ господарського суду є виконавчим документом, що підлягає виконанню державною виконавчою службою.


У відповідності до статті 2 Закону України “ Про виконавче провадження “ примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу , яка входить до системи

органів Міністерства юстиції України .


Статтею 121-2 ГПК України визначено , що господарський суд розглядає скарги на дії чи бездіяльність органів Державної виконавчої служби щодо виконання рішень , ухвал , постанов господарського суду і які можуть бути подані стягувачем , боржником або прокурором протягом десяти днів з дня вчинення оскаржуваної дії , або з дня , коли зазначеним особам стало про неї відомо , або з дня коли дія мала бути вчинена .


У поданій до господарського суду скарзі ВАТ «Тернопільський завод будівельних матеріалів «Керамік» оспорює бездіяльність Тернопільської міської ради щодо виконання рішення господарського суду Тернопільського ї області від 07.10.2004 року № 10/71-1840 ( тобто відповідача у справі ) і яка не є органом Державної виконавчої служби .

          Статтею 121-2 Господарського процесуального Кодексу України не передбачено розгляд господарським судом скарг позивача щодо не виконання рішень господарського суду відповідачем.

Згідно пункту 1 статті 62 Господарського процесуального кодексу України суддя відмовляє у прийнятті позовної заяви (скарги), якщо вона не підлягає розгляду в господарських судах України .


При даних обставинах справи, суд відмовляє у прийнятті скарги ВАТ «Тернопільський завод будівельних матеріалів «Керамік», м. Тернопіль, провулок Цегельний, 1 щодо не виконання відповідачем –Тернопільською міською радою, м. Тернопіль рішення господарського суду Тернопільської області від 07.10.2004 року по справі № 10/71-1840 в порядку п. 1 ст. 62 ГПК України та повертає її разом з доданими до неї документами скаржнику .

На підставі наведеного , керуючись статтями 43 , 62 п. 1, 86,121-2 Господарського процесуального кодексу України , Законом України «Про виконавче провадження », господарський суд ,-У Х В А Л И В :1. Відмовити Відкритому акціонерному товариству «Тернопільський завод будівельних матеріалів «Керамік», м. Тернопіль, провулок Цегельний, 1 у прийнятті скарги № 11/Б-211-07 від 10.01.2007 року про зобов’язання відповідача –Тернопільської міської ради виконати рішення господарського суду Тернопільської області від 07.10.2004 року по справі № 10/71-1840

2. Повернути скаргу № 11/Б-211-075 від 10.01.2007 року на 8 аркушах Відкритому акціонерному товариству «Тернопільський завод будівельних матеріалів «Керамік», м. Тернопіль, провулок Цегельний, 1 (поштова адреса: м. Тернопіль, вул. Родини Барвінських, 7).Суддя                                                                                М.Є. Півторак