Рішення №373508

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 листопада2006 року м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

суддів Харченка В.В.

Берднік І.С.

Васильченко Н.В.

Кравченко О.О.

Чалого С.Я.

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Харкова на постанову господарського суду Харківської області від 09 лютого 2006 року та ухвалу Харківського апеляційного господарського суду від 10 квітня 2006 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю фірми «ХІС» до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Харкова про зобовязання виконати окремі дії ,-

в с т а н о в и л а:

У грудні 2005 року товариство з обмеженою відповідальністю фірма «ХІС» звернулося до суду з позовом до Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Харкова про зобовязання виконати окремі дії.

Постановою господарського суду Харківської області від 09 лютого 2006 року, залишеною без змін ухвалою Харківського апеляційного господарського суду від 10 квітня 2006 року, позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю фірми «ХІС» задоволено.

На зазначені судові рішення надійшла касаційна скарга Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Харкова, в якій ставиться питання про скасування рішення судів першої та апеляційної інстанцій посилаючись на неправильне застосування судом норм матеріального та процесуального права.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, колегія суддів вважає, що касаційна скарга Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Харкова задоволенню не підлягає виходячи з наступного.

Відповідно до ч.3 ст. 220-1 КАС України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо відсутні підстави для скасування судового рішення.

Доводи касаційної скарги не дають підстав для висновку, що при розгляді справи допущено неправильне застосування чи порушення норм процесуального права, які передбачені ст.ст. 225-229 КАС України як підстави для зміни, скасування судового рішення, залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає, що касаційну скаргу слід відхилити, оскільки судові рішення судів першої та апеляційної інстанції постановлені з додержанням норм процесуального права, правова оцінка обставинам у справі дана вірно, а доводи касаційної скарги є необґрунтованими, підстави для передачі справи на розгляд складу колегії суддів Вищого адміністративного суду України відсутні.

Керуючись статтею 2201 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів -

у х в а л и л а:

Касаційну скаргуДержавної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Харкова відхилити, а постанову господарського суду Харківської області від 09 лютого 2006 року та ухвалу Харківського апеляційного господарського суду від 10 квітня 2006 року залишити без змін.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

Судді (підписи)

З оригіналом згідно

Суддя Вищого адміністративного

Суду України Харченко В.В.