Рішення №374031

Головуючий

Справа № 22-А-5966-2006 Категорія: на бездіяльність прокурора

І інстанції Золотарьова Л.І. Доповідач    Коровій

С.Г.

 УХВАЛА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

28 листопада       2006  року судова колегія судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області в складі:

Головуючого    ТабачноїН.Г. Судді в        Коровіна С.Г Кукліної Н.О. При секретарі Чоларія К.З. Розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Харкові клопотання ОСОБА_1  про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови Київського районного суду м. Харкова від 12 липня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 на бездіяльність прокурора м. Харкова Суходубова Володимира Сергійовича та начальника відділу прокуратури Перепилиці Олександра Миколайовича, -

ВСТАНОВИЛА:

Постановою Київського районного суду м. Харкова від 12 липня 2006 року частково задоволені позовні вимоги ОСОБА_1.

21 липня 2006 року представник відповідача оскаржив постанову суду.

Ухвалою судової колегії з цивільних справ апеляційного суду Харківської області від 30 серпня 2006 року апеляційна скарга розглянута і постанова суду першої інстанції змінена.

Заява ОСОБА_1. про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції надійшла до суду 18.07.06, а апеляційна скарга  29.08.06.

В скарзі ОСОБА_1. просить поновити строк на подачу апеляційної скарги, посилаючись на те, що знаходиться у черговій відпустці і був позбавлений можливості своєчасно подати апеляційну скаргу.

Заслухавши доповідача, перевіривши обставини справи, колегія вважає, що підстав для поновлення строку на подачу апеляційної скарги немає.

Відповідно до вимог ст.186 КАС України, заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Як вбачається з матеріалів справи, заява про апеляційне оскарження подана ОСОБА_1., надійшла до суду 18.07.06 (а.с.ЮО). Апеляційна скарга надійшла до суду 29.08.06 (а.с. 126).

Знаходження позивача у відпустці неможливо визнати поважною причиною для поновлення строку на оскарження. Позивач мав можливість своєчасно, протягом 20 днів подати до суду апеляційну скаргу.

Відповідно до вимог Ч.6 ст. 186 КАС України апеляційна скарга подана після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку.

Оскільки колегія не знаходить підстав до поновлення строку на подачу апеляційної скарги, то колегія відмовляє в задоволенні клопотання і залишає апеляційну скаргу без розгляду.

Керуючись ст.ст.102,186, 206, 254 КАС України, судова колегія, -

УХВАЛИЛА:

Відмовити ОСОБА_1 в поновленні строку на подачу апеляційної скарги на постанову Київського районного суду м. Харкова від 12 липня 2006 року.

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Київського районного суду м. Харкова від 12 липня 2006 року залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили негайно, але може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до  Вищого Адміністративного Суду України протягом одного місяця.

Головуючий

Судді