Рішення №374106

Справа № 22-Ц-6283/2006 р. Головуючий

Категорія: про заміну сторони 1інст. Харченко С.М.

виконавчого провадження Доповідач -Трішкова І.Ю.

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 листопада 2006 р. м.Харків

Суддя судової колегії судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області Трішкова І.Ю., розглянувши апеляційну скаргу пролетарської дирекції по ліквідуванню шахт на ухвалу судді Богодухівського районного суду Харківської області від 04 жовтня 2006 року по справі за поданням державного виконавця Державної виконавчої служби у Ворошиловському районі м. донецька про заміну сторони виконавчого провадження , -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді Богодухівського районного суду Харківської області від 04 жовтня 2006 замінено сторону виконавчого провадження з Державної компанії по реструктуризації підприємств вугільної промисловості на Державне підприємство ..Обласна дирекція „Донвуглереструктуризадія".

27 жовтня 2006 року пролетарська дирекція по ліквідуванню шахт подала заяву про апеляційне оскарження ухвали судді l/ї інстанції.

03 листопада 2006 року на зазначену ухвалу судді пролетарська дирекція по ліквідуванню шахт подала апеляційну скаргу.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 294, ч. 4 ст. 295 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження ухвали судді першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня постановления ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу судді подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Як вбачається з матеріалів справи, ухвала судді по справі було постановлено 04.10.2006р., заява про апеляційне оскарження ухвали судді була подана 27.10.2006 року, тобто з пропуском строку. Апеляційна скарга надійшла до суду першої інстанції 03.11.2006р.

За таких обставинах апеляційна скарга пролетарської дирекції по ліквідуванню тахт згідно вимог ч. З ст. 294 ЦПК України залишається без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст.294, ч.І ст.297 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу пролетарської дирекції по ліквідуванню шахт на ухвалу судді Богодухівського районного суду Харківської області від 04 жовтня 2006 року по справі за поданням державного виконавця Державної виконавчої служби у Ворошиловському районі м. Донецька про заміну сторони виконавчого провадження залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня її постановления.

Суддя - І.Ю. Трішкова