Рішення №374117

Справа № 22-ц-6416/2006р.                                                      Головуючий 1-ї інст: Григор'єва А.О.

Категорія: поділ майна                                                             Доповідач: Яцина В.Б.

30 листопада 2006 р.                                                                                       м. Харків.

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Яцина В.Б., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 16 жовтня 2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя, зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання права власності на 1/2 частину квартири, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Дзержинського районного суду м. Харкова від 16 жовтня 2006 року , у задоволенні позову ОСОБА_1. відмовлено.

На зазначене рішення суду ОСОБА_1. 24.10.2006 р. подала заяву про апеляційне оскарження, а 15.11.2006 р. подала апеляційну скаргу.

Відповідно до ч.І ст. 294 ЦПК України заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Апеляційна скарга ОСОБА_1. подана з пропуском строку на апеляційне оскарження рішення

.Заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення вона не подала і не позбавлена такої можливості, подавши відповідну мотивовану заяву до апеляційного суду через суд першої інстанції.

З огляду на зазначений недолік, апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду судом апеляційної інстанції та підлягає залишенню без розгляду. Керуючись 294 ЦПК України, -

УХВАЛИВ: Апеляційну   скаргу   ОСОБА_1   на  рішення  Дзержинського районного суду м. Харкова   від 16 жовтня 2006 року залишити без розгляду, справу повернути до районного суду.

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двох місяців з дня її проголошення безпосередньо до Судової палати у цивільних справах Верховного суду України.

Суддя:                                                                                    В.Б. Яцина.