Рішення №374159

Справа № 22-а-6373/ 2006 р. Категорія: на дії посадових осіб

Головуючий

1 інстанції - Журавель А.В..

Доповідач - Хребтов В.П.

УХВАЛА

30 листопада 2006 року суддя судової колегії судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області Хребтов В.П., перевіривши в порядку прийняття до розгляду апеляційним судом апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу судді Червонозаводського районного суду м. Харкова від 11 вересня 2006 року по справі за скаргою ОСОБА_1 на дії посадових осіб Харківського поштамту Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку „Укрпошта", -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді Червонозаводського районного суду м. Харкова від 11 вересня 2006 року справа за скаргою ОСОБА_1. на дії посадових осіб Харківського поштамту Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку „Укрпошта" призначена до судового розгляду.

13.11.2006 р. до Червонозаводського суду м. Харкова від ОСОБА_1. надійшла апеляційна скарга за зазначену ухвалу суду, по якій не може бути відкрите апеляційне провадження виходячи з наступного.

Відповідно до вимог ч. 2 с. 185 КАС України, ухвали суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окремо від постанови суду повністю або частково у випадках, встановлених КАС України. Заперечення на інші ухвали можуть бути викладені в апеляційній скарзі на постанову суду першої інстанції.

Ухвала Червонозаводського районного суду м. Харкова від 11 вересня 2006 року не перешкоджає подальшому розгляду справи та Кодексом адміністративного судочинства України на передбачено оскарження вказаної ухвали.

Керуючись ч. 2 ст. 185 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відмовити в прийнятті апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу судді Червонозаводського районного суду м. Харкова від 11 вересня 2006 року по справі за скаргою ОСОБА_1 на дії посадових осіб Харківського поштамту Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку „Укрпошта", справу повернути до районного суду.

Ухвала оскарженню не підлягає, оскільки не перешкоджає подальшому провадженню по справі.

Суддя                                                 В.П. Хребтов