Рішення №374268

Справа № 22-а-6337/ 2006 p.                                                             Головуючий

Категорія: на неправомірну бездіяльність                                             інстанції - Козирєва Г.М.

органу державної служби                                                                 Доповідач - Міненкова Н. О.

УХВАЛА

29 листопада 2006 року судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:

Головуючого - судді             - Міненкової Н.О.

Суддів                                    - ЛаренкаВ.І.

- Гальянової І.Г.

заслухавши суддю-доповідача по виконанню вимог ст. 190 Кодексу адміністративного судочинства України по підготовці апеляційного розгляду адміністративної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Харківського районного суду Харківської області від 13 жовтня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Відділу освіти Харківської районної державної адміністрації, начальника відділу освіти Михайленко Галини Володимирівни на неправомірну бездіяльність органу державної служби та посадової особи по затягуванню перевірки та ненаданню відповіді ,-

ВСТАНОВИЛА:

При підготовці апеляційного розгляду справи з'ясовано склад учасників адміністративного процесу; обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень; обставини, які визнаються та заперечуються особами, що беруть участь у справі. Клопотань про витребування доказів від осіб, що подали апеляційну скаргу, не надійшло.

Керуючись ст. ст. 190 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Закінчити підготовку апеляційного розгляду адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Відділу освіти Харківської районної державної адміністрації, начальника відділу освіти Михайленко Галини Володимирівни на неправомірну бездіяльність органу державної служби та посадової особи по затягуванню перевірки та ненаданню відповіді.

Призначити справу до розгляду у судовому засіданні в приміщенні апеляційного суду Харківської області на 14 год. ЗО хв. 13 грудня  2006 року.

В судове засідання викликати сторони.

Головуючий