Рішення №374277

ВИЩИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД  УКРАЇНИ


01010 м.Київ, вул.Московська,8

У Х В А Л А

07.12.2006№К-10855/06

Суддя-доповідач Вищого адміністративного суду України КарасьО.В., розглянувши можливість відкриття касаційного провадження за скаргою Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м.Харкові на рішення Господарського суду Харківської області від05.04.2005 та постанову Харківського апеляційного господарського суду від23.05.2005 по справі №А-04/44-05

за позовом    Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Харківнафтопродукт»

до                   Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м.Харкова

третя особаСпеціалізована державна податкова інспекція по роботі з великими платниками податків у м.Харкові

про                 визнання недійсним податкового повідомлення-рішення

ВСТАНОВИВ:

Касаційна скарга надійшла із Вищого господарського суду України в порядку Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України і за формою та змістом відповідає вимогам ст.213Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків касаційного оскарження. Копії касаційної скарги сторонам надіслано.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття касаційної скарги та відкриття касаційного провадження Вищим адміністративним судом України відсутні.

Керуючись ст.ст. 211, 212, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-

УХВАЛИВ:

Відкрити касаційне провадження за скаргою Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м.Харкові на рішення Господарського суду Харківської області від05.04.2005 та постанову Харківського апеляційного господарського суду від23.05.2005 по справі №А-04/44-05.

Встановити, що в 10-денний строк з дня отримання цієї ухвали, особи, які беруть участь у справі можуть подати до Вищого адміністративного суду України заперечення на касаційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі копії ухвали про відкриття касаційного провадження та інформацію про їхні права та обов’язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного

суду України                                                                        О.В.Карась