Рішення №377922

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

06 грудня 2006 року м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України в складі головуючого: судді Фадєєвої Н.М.,

суддів: Бим М.Є., Гордійчук М.П., Леонтович К.Г., Чалого С.Я.

при секретарі: Деревенському І.І.,

за участю представника прокуратури Кудінова Ю.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання Закритого акціонерного товариства «Техагротранс» про поновлення строку на касаційне оскарження постанови Запорізького апеляційного господарського суду від 05 серпня 2005 року у справі за позовом прокурора Голопристанського району Херсонської області в інтересах Управління Пенсійного Фонду України в Голопристанському районі Херсонської області до Закритого акціонерного товариства «Техагротранс» про стягнення страхових внесків,

в с т а н о в и л а :

Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від 05серпня 2005 рокускасовано рішення господарського судуОдеської області від 20 липня 2004рокута позов прокурора Голопристанського району Херсонської області в інтересах Управління Пенсійного Фонду України в Голопристанському районі Херсонської областізадоволено.

15 вересня 2005 року скаржник подав касаційну скаргу на судове рішення апеляційної інстанції разом з клопотанням про поновлення строку на касаційне оскарження.

Причиною пропуску строку зазначає те, що в судовому засіданні апеляційної інстанції було проголошено тільки вступну та резолютивну частини постанови, а повний текст зазначеної постанови ними було отримано тільки 01 вересня 2005 року.

Колегія суддів вважає, що клопотання скаржника підлягає задоволенню, оскільки строк цей пропущено з поважних причин. Касатором приймались всі міри для подачі своєї касаційної скарги у встановлений законом процесуальний строк.

За таких обставин є всі підстави для поновлення пропущеного строку на касаційне оскарження судових рішень.

Керуючись ст. ст. 102, 212 КАС України, колегія суддів,

у х в а л и л а :

Заяву ЗАТ «Техагротранс»задовольнити.

Поновити ЗАТ «Техагротранс»строк на касаційне оскарження постанови Запорізького апеляційного господарського суду 05 серпня 2005 року.

Ухвала є остаточною і набирає законної сили з моменту проголошення.

Судді: