Рішення №378057

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


УХВАЛА

21 листопада 2006 року м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Леонтович К.Г., перевіривши касаційну скаргу Севастопольського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 19.01.2006 року у справі № 20-9/238 за позовом прокурора Ленінського району м. Севастополя в інтересах держави в особі Севастопольського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів до товариства з обмеженою відповідальністю «Торгтехніка» про стягнення 6778,30 грн., -

встановив:

Із касаційної скарги вбачається, що рішенням господарського суду м. Севастополя від 08.12.2005 року, залишеним без змін постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 19.01.2006 року у задоволенні позову прокурора Ленінського району м. Севастополя в інтересах держави в особі Севастопольського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів відмовлено.

Не погоджуючись із постановленими у справі судовими рішеннями Севастопольське міське відділення Фонду соціального захисту інвалідів подало до Вищого господарського суду України касаційну скаргу, в якій просить постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 19.01.2006 року скасувати та прийняти нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги.

Листом Вищого господарського суду України від 17.03.2006 р. касаційну скаргу було передано до Вищого адміністративного суду України для вирішення в порядку касаційного провадження.

Касаційна скарга подана з дотриманням інстанційної підсудності та строків касаційного оскарження, за формою і змістом відповідає вимогам ст. 213 КАС України.

З огляду на зазначене відсутні перешкоди для прийняття касаційної скарги до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного адміністративного провадження

Керуючись ст.ст. 213, 214 КАС України, -

ухвалив:

1. Відкрити касаційне адміністративне провадження за касаційною скаргою Севастопольського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів на постанову Севастопольського апеляційного господарського суду від 19.01.2006 року.

2. Встановити особам, які беруть участь у справі, строк для подачі заперечень на касаційну скаргу до 04 грудня 2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України (підпис) К.Г.Леонтович

З оригіналом згідно:

Суддя Вищого адміністративного
суду України К.Г.Леонтович