Рішення №378068

                                                                                  К-34304/06

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


     У Х В А Л А

22 листопада  2006 року                                                                                                м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Маринчак Н.Є., розглянувши матеріали касаційної скарги  ДПІ у Солом′янському районі м. Києва на постанову господарського суду м. Києва від 22 червня 2006 року та ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 04 жовтня 2006 року по справі № 25/144-А за позовом ЗАТ «Офіс-Проект» до ДПІ у Солом′янському районі м. Києва про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення,  -

В с т а н о в и в  :

          Рішенням господарського суду м.Києва від 22.06.2006 року, залишеного без змін ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 04.10.2006 року, позов задоволено частково.

         ДПІ у у Солом′янському районі м. Києва в касаційній скарзі просить   зупинити виконання ухвали Київського апеляційного господарського суду від 04 жовтня 2006 року.

            Зважаючи на те, що наведені в касаційній скарзі доводи дають підстави для задоволення заявленого клопотання, на підставі п.5 ч.1, ст. 215 КАС України, вважаю за доцільне його задовольнити.

Керуючись ст. 215 КАС України, -

                                                                       У Х В А Л И В :

Зупинити виконання ухвали Київського апеляційного господарського  суду від 04 жовтня 2006 року по справі № 25/144-А за позовом ЗАТ «Офіс-Проект» до ДПІ у Солом′янському районі м. Києва про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення  до закінчення касаційного провадження у Вищому адміністративному суду України.

            Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                                     

Вищого адміністративного суду

України                                                                              Н.Є.Маринчак